• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Lubin Reymonta Władysława

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Władysława, Reymonta i Lubin

Znaleźliśmy 4,174 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15884326 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27699409 15884326 Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 38,5m2 , położone na 3 piętrze budynku przy Ul. Ks.Józefa Meiera. Mieszkanie jest odświeżone po remoncie i gotowe do zamieszkania. Układ mieszkania: - przestronny salon z aneksem kuchennym - łazi...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (53 zł/m2)

1
-
38 m2
2006
15868658 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27388634 15868658 Mieszkanie na wynajem dla pracowników - Kraków, os. Kazimierzowskie. Do wynajęcia mieszkanie przeznaczone dla pracowników, położone w Krakowie na Osiedle Kazimierzowskie. Lokal o funkcjonalnym układzie, odpowied...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (118 zł/m2)

2
-
38 m2
1969
15860791 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27184488 15860791 Centrum Krakowa 63 m² 2 pokoje Kamienica Blisko uczelni Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 63 m² z osobną kuchnią zlokalizowane przy ul. Rzeźniczej. Mieszkanie z widokiem i dużym dostępem światła dzienneg...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (43 zł/m2)

2
-
63 m2
1955
15751559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25143914 15751559 Do w ynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 43m2 w prestiżowym apartamentowcu (Tarasy Verona) przy ulicy Kołowej. W budynku znajduje się basen, jacuzzi, siłownia, sauna - do bezpłatnego użytku mieszkańców. Budynek jest ogrodzony z całodobo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (49 zł/m2)

2
-
43 m2
2010
15687473 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23965498 15687473 Do wynajęcia apartamenty z jacuzzi i ogródkami w Michałowicach. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z WC, przedpokoju, ogródka. Darmowy parking na terenie obiektu. Każde mieszkanie z wyjściem n...

Michałowice (Komora) (Małopolskie, gm. Michałowice)

1 900 PLN (48 zł/m2)

1
-
40 m2
2020
15686586 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23947453 15686586 Nowoczesny apartament z widokiem na Wisłę - Zabłocie Do wynajęcia 3- pokojowy apartament w wysokim standardzie, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - tuż przy Wiśle i w sercu Zabłocia. Idealny dla pary, rodziny lub os...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 500 PLN (100 zł/m2)

3
-
55 m2
2017
15664550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23554471 15664550 Nowoczesny apartament z dużym tarasem - ul. Lubicz, Browar Lubicz, Kraków Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 45 m², zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Lubicz w Krakowie. Mieszkanie ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (89 zł/m2)

2
-
45 m2
2014
15895860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962724 15895860 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Stanisława Dygata. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym!Na po...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (64 zł/m2)

2
1
50 m2
2014
15835225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26713488 15835225 Szukasz kawalerki do wynajęcia? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Płock - Podolszyce Południe, ul. Jana Pawła II 92 * Mieszkanie jednopokojowe - 30 m² - oddzielna, funkcjonalna kuchnia - łazienka z WC - duży balkon - idealny na por...

Płock (Podolszyce południowe) (Mazowieckie, gm. Płock)

2 000 PLN (67 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15433277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 3 pokoje z oddzielną kuchnią, balkon 18429100 15433277 Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie 67 m2, piętro 45 z windą, w budynku z 2000 r. przy ul. Opaczewskiej, Ochota, Szczęśliwice.Mieszkanie odnowione, umeblowane, gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny, pracowników, studentów, grupy przy...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 100 PLN (76 zł/m2)

3
-
67 m2
2000
15412298 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie 5 pokoi bez mebli ruchomych 17954644 15412298 Do wynajęcia 5 pokojowe mieszkanie 150m2 z poddaszem, piętro 22 bez windy, w budynku z 2010 r., Wawer, Anin.Idealne dla rodziny lub grupy przyjaciół. Dostępne bez mebli ruchomych.Cena: 6500 zł + media według zużycia. Kaucja 13000 zł.Bardzo dobra loka...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (43 zł/m2)

5
-
150 m2
2010
15379251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne i komfortowe dwa pokoje, garaż 17231936 15379251 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 37m2, piętro 46 z windą w budynku z 2017r. przy ul Kolejowej, Wola, Czyste.Idealne dla singlasingielki lub pary.Cena: 4500 zł + 820 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 6000 zł.Doskonała lokalizacja...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (122 zł/m2)

2
-
37 m2
2017