• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Olsztyn

Znalezionych ofert: 32

15896030 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27965830 15896030 Mieszkanie 2- pokojowe na wynajem.Znajduje się w bloku przy ul. Dworcowej na Osiedlu Kormoran w Olsztynie.Idealne dla osób ceniących sobie wygodę, w każde miejsce miasta można stąd dojechać zarówno autobusem jak i własnym samochodem.Bezpośrednio przy...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 000 PLN (51 zł/m2)

2
1
39 m2
1979
15888164 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27805406 15888164 WYNAJEM OD ZARAZ! Oferuję do wynajmu mieszkanie znajdujące się przy ul. Pana Tadeusza 12 , które kilkanaście dni temu przeszło generalny remont i od tego czasu nikt jeszcze w nim nie mieszkał. Wyposażone jest w podstawowy sprzęt AGD (pr...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 200 PLN (69 zł/m2)

2
-
32 m2
1973
14126113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2441171 14126113 OFERTA DOSTĘPNA OD POCZĄTKU CZERWCA! Oferuję do najęcia w pełni umeblowane, gustownie wykończone dwupokojowe mieszkanie o BARDZO WYSOKIM STANDARDZIE o pow. użytkowej 37,5 m 2 , zlokalizowane na osiedlu Nagórki, przy ul. Bar...

Olsztyn (Nagórki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 250 PLN (61 zł/m2)

2
-
37 m2
2020
15896031 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27965831 15896031 Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w bloku przy ul. Złotej.Blok, w którym się znajduje położony jest na Osiedlu Zacisze.Na powierzchnię użytkową wynoszącą 33 m2 składają się: •Salon z aneksem kuchennym, •Sypialnia, •Łazienka, •Prze...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 000 PLN (61 zł/m2)

2
1
33 m2
2009
15872534 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27495941 15872534 3-pokojowe mieszkanie na wynajem Olsztyn, Pojezierze, ul. Kołobrzeska 61 m²Do wynajęcia funkcjonalne, w umeblowane mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Kołobrzeskiej na osiedlu Pojezierze.Układ p...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 300 PLN (38 zł/m2)

3
1
61 m2
1965
15890114 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27870140 15890114 WOLNE OD 1 LIPCA 2026 r.Nowoczesny styl, 2 pokoje z 2 balkonami w centrum miasta. Mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego - Apartamenty & Lofty Dragonów świetnie nada się dla osób kochających szyk i elegancję oraz bliskość centrum. LOKALIZACJA:P...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 700 PLN (52 zł/m2)

2
1
52 m2
2021
15884246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27698381 15884246 Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Kościuszki 55 w Olsztynie. Mieszkanie przestronne, w pełni meblowane. Idealna opcja dla studentów, pary oraz osób pracujących. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinekoqwjb (jeśli nie widzisz lin...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
1
45 m2
1954
15828098 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26601176 15828098 Przytulny, 2-pokojowy apartament o bardzo dobrym standardzie zlokalizowany nad rzeką Łyną, w malowniczym parku w bliskości zabytkowej starówki olsztyńskiej. Idealny dla singla, bądź pary, osób szukających komfortu oraz wygody użytkowania. Obejrzyj WI...

Olsztyn (Grunwaldzkie) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 000 PLN (67 zł/m2)

2
1
44.9 m2
2014
15890115 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27870141 15890115 WOLNE OD 1 LIPCA 2026 r.Nowoczesny styl, kawalerka z loggią w centrum miasta, 32 m2, pierwsze piętro, teren monitorowany. Mieszkanie przy al. Wojska Polskiego -Apartamenty & Lofty Dragonów świetnie nada się dla osób kochających szyk i eleganc...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 000 PLN (63 zł/m2)

1
1
32 m2
2021
15861249 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27200703 15861249 REZERWACJATrzypokojowe, nowoczesne mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego 5 w Olsztynie, z trzema oddzielnymi pokojami wyposażonymi w klimatyzację. Mieszkanie jest nowe, przestronne i w pełni urządzone, gotowe do zamieszkania. W budynku znajduje się winda,...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

4 800 PLN (75 zł/m2)

3
2
64.35 m2
2023
15821541 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26596962 15821541 Lokal mieszkalno-biurowy położony na parterze w odrestaurowanej secesyjnej kamienicy w Śródmieściu. Prezentowany lokal do doskonała propozycja wynajmu dla singla lub pary. Lokal do własnej aranżacji i umeblowania.LOKALIZACJA:Lokal mieszkalny położ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 000 PLN (52 zł/m2)

2
1
38.5 m2
1906
15889398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 27849853 15889398 Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Cent...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

4 500 PLN (35 zł/m2)

6
2
128.72 m2
2019