• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Olsztyn

Znalezionych ofert: 32

15894148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27931709 15894148 Eleganckie i komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w sercu Olsztyńskiej Starówki świeżo po remoncie to doskonała propozycja dla singla lub pary.LOKALIZACJAPołożenie na Starówce to główna zaleta nieruchomości pozwalająca w pełni korzystać z uroków życia w ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 200 PLN (55 zł/m2)

2
1
40 m2
1997
15859033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27160960 15859033 WOLNE OD 1 CZERWCA 2026r.2-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w budynku z windą w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Kopernik Park. Mieszkanie dla pary, małżeństwa, singla.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinelicjpe (jeśli nie widzisz link...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 800 PLN (50 zł/m2)

2
1
56 m2
2014
15768318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25540520 15768318 Propozycja zamieszkania na olsztyńskiej starówce przypadanie do gustu osobom ceniącym klimat i estetykę tego miejsca. Do wynajęcia pokój w 3 pokojowym mieszkaniu przy ul Stare Miasto 1116 z widokiem na rynek starówki. Oferta dla studentki lub pracują...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 300 PLN (57 zł/m2)

1
1
23 m2
1957
15873005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pok. Kanarkowa, Gutkowo, zwierzęta mile widziane 27509894 15873005 Na wynajem 2‑pokojowe mieszkanie z ogrodem, usytuowane na 1. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Kanarkowej w Olsztynie (dzielnica Gutkowo).LokalizacjaGutkowo to jedna z najbardziej zielonych części Olsztyna - pierwotnie wieś, dziś dzielnica charak...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 900 PLN (42 zł/m2)

2
1
45 m2
2000
15849923 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26982702 15849923 Do wynajęcia, urządzone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie w Stawigudzie - dojazd do Olsztyna S51 ok. 15 minut.Położone jest na I piętrze, w bloku wybudowanym w 2018 roku.Jest to nowoczesny budynek położony w samym centrum miejscowości, w ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 000 PLN (54 zł/m2)

2
1
55.2 m2
2018
15881099 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27623776 15881099 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWYNAJMĘ MIESZKANIE 38 m² – ul. SIENKIEWICZA, os. ZatorzeSłoneczne, klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe po kapitalnym remoncie, DOCIEPLONE WEWNĄTRZ 38 m² 1. piętro kamienica Olsztyn, Zatorz...

Olsztyn (Kortowo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 200 PLN (58 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15871075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Żołnierskiej 27456555 15871075 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,3 m2, usytuowane na piątym piętrze w 10-piętrowym budynku wyposażonym w windę. Nieruchomość położona jest przy ul. Żołnierskiej, w sąsiedztwie hotelu Villa Pallas, bardzo blisko centrum miasta. Mieszkanie składa...

Olsztyn (Śródmieście), ul. Żołnierska 11B

1 200 PLN (37 zł/m2)

2
1
32.3 m2
-
15821637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26576795 15821637 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Olsztyn, ul. Dworcowa 32 m²Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32 m², położone na wysokim parterze w bloku mieszkalnym przy ul. Dworcowej w Olsztynie.Układ mieszkania:dwa pokojekuchnia (wejście z jednego z pokoi)p...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 800 PLN (56 zł/m2)

2
1
32.3 m2
1974
15827825 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26599443 15827825 Trzypokojowe, funkcjonalne mieszkanie z balkonem położone parterze, na ul. Pana Tadeusza 11. Mieszkanie znajduje się w lokalizacji zapewniającej bliski dojazd do centrum Olsztyna zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Idealne dla pary, osób p...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 300 PLN (48 zł/m2)

3
1
48.2 m2
1975
15779812 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25789667 15779812 Oferuje Państwu do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na bardzo atrakcyjnym, ogrodzonym i chronionym osiedlu w wygodnej lokalizacji przy ul. Hallera 13W najbliższym otoczeniu znajduje się plac zabaw, sklepy, szkoły, markety oraz Galeria W...

Olsztyn (Generałów) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 900 PLN (45 zł/m2)

2
1
42.3 m2
2010
15808455 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26395331 15808455 Szukasz mieszkania do wynajęcia w Olsztynie, które łączy wysoki standard, ciszę oraz bliskość natury? Ta oferta jest idealną propozycją dla osób ceniących komfort, estetykę oraz spokojną lokalizację z szybkim dojazdem do centrum miasta.Lokalizacja Ni...

Olsztyn (Redykajny) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 600 PLN (40 zł/m2)

3
1
90 m2
-
15807548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26368501 15807548 Przytulne mieszkanie do wynajęcia na Jarotach. Oferuję Państwu do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 35,9 mkw w spokojnej części Jarot, przy ulicy Boenigka 42. Na proponowaną nieruchomość znajdującą się na 3 piętrze składa się sypialnia, sa...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 000 PLN (56 zł/m2)

2
1
35.9 m2
1985