• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Poznań

Znalezionych ofert: 124

15860893 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27187123 15860893 BEZ PROWIZJI DLA POŚREDNIKA!Szukasz 2-pokojowego mieszkania na wynajem w Poznaniu? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!Prezentujemy w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku na osiedlu Bolesława Śmiałego w Poznaniu.Mieszkanie...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 950 PLN (63 zł/m2)

2
1
31.2 m2
1980
15884412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27701804 15884412 Na nowoczesnym osiedlu niskiej zabudowy przy ul. Jasielskiej 3 w Podolanach prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu funkcjonalnego i komfortowego mieszkania z 2020 roku. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę, bliskość natury oraz dobrą kom...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 800 PLN (55 zł/m2)

1
1
33 m2
2020
15884413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27701805 15884413 WOLNE OD KWIETNIA! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego i w pełni umeblowanego mieszkania, usytuowanego na ulicy prowadzącej prosto do Centrum miasta i do dworca, ul. Przemysłowej na Wildzie, na rogu Spychalskiego. To wyjątkowa ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (56 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15856752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27105466 15856752 OPISZamieszkaj w spokojnej i zielonej części Poznania, w pobliżu kampusu UAM oraz terenów rekreacyjnych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania, położonego w kameralnej zabudowie niskich bloków na zam...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (40 zł/m2)

2
1
50 m2
2004
15869830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27410688 15869830 Nowa kawalerka 26,69 m² - ul. Garbary 43A, Poznań (przy Starym Rynku)• nowe, wykończone pod klucz - pierwszy najem• pokój z aneksem + korytarz: 22 m²• kuchnia: pełne, nowe AGD• wyposażenie: rozkładana kanapa, stół + 3 krzesła, duża szafa• 2 duże okna...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (94 zł/m2)

1
1
26.69 m2
2025
15871725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27474635 15871725 Kawalerka o pow. 31 m2, po kapitalnym remoncie - ul. Wojciecha Bogusławskiego, idealna dla singla lub pary. Do wynajęcia polecam piękną kawalerkę położoną na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku: - po kapitalnym remoncie - wymiana okien na 3 szybowe 5 k...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 050 PLN (66 zł/m2)

1
-
31 m2
1962
15844214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26826109 15844214 DOSTĘPNE OD ZARAZ - BLISKO RYNKU WILDECKIEGO !!! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 49 m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1905r., na 2 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 2, aneks kuchenny. Miejsca parkingowe są...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (49 zł/m2)

2
-
49 m2
1905
15879069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27607720 15879069 WILDA - NOWOCZESNE I KLIMATYCZNE Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 42 m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1901r., na 4 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 3, aneks kuchenny. Miejsca parkingowe są na parkingu ogó...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (71 zł/m2)

3
-
42 m2
1901
15878863 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27602478 15878863 NA WYNAJEM BARDZO ŁADNE MIESZKANIE NA POLNEJ NA JEŻYCACHIdealnie przemyślane, mieszkanie z balkonem do wynajęcia od zaraz!Usytuowane na czwartym piętrze w nowoczesnym budynku na ul. Polnej na JeżycachATUTY: • przestronne; • wyposażona kuchnia; • balk...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 900 PLN (49 zł/m2)

3
-
59 m2
2017
15878177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27590274 15878177 Do wynajęcia BEZCZYNSZOWE mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 55 m2 zlokalizowane na IV piętrze w kamienicy przy ul. Strusia 8. W mieszkaniu znajdują się: dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, korytarz. Kuchnia jest wyposażona w meble ...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (40 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15872205 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27488456 15872205 Na wynajem mieszkanie ul.Milczańska w Poznaniu , umeblowane , dwa pokoje z balkonem. Do wynajęcia od zaraz.Podstawowe informacje:• powierzchnia ok. 42,41m2• I piętro , niski blok 3-piętrowy• 2 pokoje• osiedle w niskiej zabudowie, • dostępne od razu...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (59 zł/m2)

2
-
42.41 m2
2000
15864037 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27263985 15864037 Na wynajem dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Poznańskiej w Poznaniu, z dużym balkonem w budynku Atanera.Do wynajęcia od 01.07.2026Podstawowe informacje:• powierzchnia ok. 45 m2, 2 pokoje• IV piętro (z windą), blok 9-piętrowy• ochrona, domofon, monito...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 450 PLN (54 zł/m2)

2
-
45 m2
2000