• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Poznań

Znalezionych ofert: 124

15692019 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24033124 15692019 NA WYNAJEM URZĄDZONE MIESZKANIE NA PARTERZE W PRESTIŻOWYM OBIEKCIE CITY PARK NA GRUNWALDZIE W POZNANIUFunkcjonalne, przestrzenne mieszkanie do wynajęcia od zaraz!Usytuowane na parterze w budynku w City Parku tuż przy Arenie.Mieszkańcy City Park mają ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 400 PLN (74 zł/m2)

2
-
59.44 m2
2009
15881547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27638078 15881547 Kawalerka z oddzielną kuchnią, balkonem, funkcjonalna i gustownie urządzona, ul. Dojazd 2. Rejon: SołaczJeżycePoznań. Dostępne od zaraz Kontakt do opiekuna oferty - prezentacje: nr tel. 668 123 212 Idealne mieszkanie dla pary lu...

Poznań (Sołacz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (71 zł/m2)

1
-
28 m2
2019
15887104 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Zieliniec 3 pokoje parking komórka lokatorska 27777172 15887104 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania w unikalnym, poznańskim kompleksie mieszkaniowo-rekreacyjny - Młyn nad Cybiną. To wysokiej klasy budynek, który zdecydowanie zapewnia komfort codziennego życia. Dzię...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 PLN (58 zł/m2)

3
1
60 m2
2019
15547637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20892486 15547637 Jeśli chcesz wynająć wygodne 2 pokoje z balkonem to zapraszam Cię do zapoznania się z tą właśnie ofertą. Zamieszkaj w sercu poznańskich Winograd na ul. Serbskiej, w niewielkiej odległości od terenów zielonych i rekreacyjnych a także blisko wszelkich ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (53 zł/m2)

2
1
47 m2
2004
15805550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26309944 15805550 Polecam na wynajem kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Roboczej 37. Mieszkanie o pow. 25,5 m2 mieści się na 4 piętrze (budynek 5 piętrowy z windą). Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Mieszkanie wyposażone w komodę, s...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 400 PLN (56 zł/m2)

1
-
25 m2
1997
15886463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie Poznań ul. Polanka 16A, 3-pok. 27757575 15886463 Polecam na wynajem trzypokojowe mieszkanie w Poznaniu przy ul. Polanka 16A, z przeznaczeniem dla pracowników. Można je również łatwo przekształcić w lokal użytkowy. Mieszkanie znajduje się w trzypiętrowym bloku w nowszym budownictwie, na wysokim part...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), ul. Polanka

2 700 PLN (35 zł/m2)

3
1
78 m2
-
12564990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 874969 12564990 Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowym, kameralnym zespole mieszkaniowym zbudowanym przez SJM Apartments Sp‎ przy ul. Bułgarskiej 59 w dzielnicy Grunwald. Mieszkanie o powierzchni 39,9 m2 składa się z 2 przestronnych pokoi, aneksu kuche...

Poznań (Marcelin) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
1
40 m2
2018
15885345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27725227 15885345 Apartament 3 pokoje, idealnie przemyślane mieszkanie z dwoma tarasami do wynajęcia od zaraz!Usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku (nowa inwestycja ECHO Investment) na ul. Sowińskiego na Grunwaldzie.ATUTY:• przestronne;• wyposażona kuchni...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 PLN (55 zł/m2)

3
-
64 m2
2018
15885392 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27728530 15885392 Zamieszkaj przy samej Warcie - komfort, natura i prestiż w jednym miejscu! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury? Ta oferta jest dla Ciebie. Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartame...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (56 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15872384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27491862 15872384 Polecam do najmu ciekawie urządzone mieszkanie Idealne dla kogoś, kto lubi styl retro. Bardzo ładnie zachowane meble oraz wyposażenie lokalu widoczne zna zdjęciach. Rewelacyjna lokalizacja - ul. Urbanowska jest bardzo spokojną ulicą tuż obok Park...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 900 PLN (43 zł/m2)

2
1
44 m2
1975
15844186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26823457 15844186 Polecam do najmu 1 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, nieumeblowany, łazienka w płytkach, wyposażona. Kuchnia nieumeblowana. Mieszkanie mieści się n...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
30 m2
1900
15801651 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26245685 15801651 NA WYNAJEM EKSKLUZYWNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z LOGGIĄ W PRESTIŻOWEJ INWESTYCJI MODENA PRZY UL. JACKOWSKIEGONowe, luksusowo wykończone, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 75 m², położone na 1. piętrze w jednej z najbardziej prestiżowych i...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 900 PLN (65 zł/m2)

3
-
75 m2
2025