• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 241

15883014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673239 15883014 Na wynajem jasne, funkcjonalne mieszkanie urządzone w nowoczesnym, minimalistycznym stylu położone na nowym osiedlu Małe Błonia (Szczecin-Żelechowa) Układ pomieszczeń: Mieszkanie składa się z przedpokoju, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, syp...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 250 PLN (66 zł/m2)

2
1
34.32 m2
2025
15895991 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27964779 15895991 Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2 zlokalizowane na parterze budynku z 2022 r. na ul. Polskich Marynarzy.Budynek wyposażony windę, bez barier architektonicznych. Na metraż mieszkania składa się:- salon z aneksem kuchennym oraz w...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (53 zł/m2)

2
1
49.5 m2
2022
15787278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25923966 15787278 Na wynajem wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 48 m², położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina – przy ul. Zielonego Mostu, tuż nad Odrą. To przestrzeń stworzona dla osób, które cenią komfort, estetykę i unikalne p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 950 PLN (70 zł/m2)

2
1
56.45 m2
2025
15883985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27691579 15883985 Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,93 m², położone na 5 piętrze budynku przy ul. Szarotki.Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki oraz części komunikacyjnej. Lokal posiada wygodny i praktyczny układ, dzięki czemu sprawdzi się ide...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (60 zł/m2)

2
1
42 m2
2022
15895096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27958730 15895096 Na wynajem oferujemy Państwu nową, ekskluzywną kawalerkę na osiedlu Pogodnomieści się na ll piętrze nowego apartamentowca Gardenia przy ul.Zakładowej w Szczecinie tuż przy Unii Lubelskiejabsolutnie nowa kawalerka, przemyślanie wykończona z zastosowan...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 250 PLN (70 zł/m2)

1
1
32 m2
2024
15882962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673403 15882962 Do wynajęcia nowoczesny apartament zlokalizowany w Szczecinie przy ul. Marcina Kasprzaka, w budynku z 2019 roku. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku z windą. Podstawowe informacje: Dostępność: od 01.05.2026 Piętro: 4 z 5...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (59 zł/m2)

2
1
40.64 m2
2019
15877547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27572440 15877547 Do wynajęcia nowoczesny apartament zlokalizowany w Szczecinie przy ul. Marcina Kasprzaka, w budynku z 2019 roku. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku z windą. Podstawowe informacje: Dostępność: od 01.05.2026 Piętro: 4 z 5...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (59 zł/m2)

2
1
40.64 m2
2019
14843608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 3133421 14843608 Do wynajęcia apartament w nowym budynku Hanza Tower. Nieruchomość o pow. 28,5 m2 znajduje się na 5 piętrze z widokiem na stronę wschodnią (Wały Chrobrego, Stocznię Szczecińską). Apartament posiada loggiebalkon o powierzchni 6,22 m2.Nieruchomość wykoń...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (84 zł/m2)

1
-
28.5 m2
2022
15796339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26117149 15796339 Mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem. Częściowo umeblowane.W skład mieszkania wchodzi: ustawny pokój, osobna widna kuchnia (nowe szafki, płyta gazowa, zmywarka, lodówka), łazienka z wc (wanna, pralka), przedpokój...Blisko sklepy : Castorama, C...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 650 PLN (55 zł/m2)

1
1
30 m2
2000
15894990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27954620 15894990 Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 31 m2 z balkonem.Nieruchomość zlokalizowana na trzecim piętrze budynku z 2023 r. przy ul. Malczewskiego.Budynek wyposażony w windę. Na metraż ok. 31 m2 mieszkania składa się:- pokój z aneksem kuchenn...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (77 zł/m2)

2
1
31.03 m2
2023
15883121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27706114 15883121 Oferta na wyłączność. Na wynajem jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 34m2, położone w spokojnej i zielonej części Pomorzan. Lokal znajduje się na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa si...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (63 zł/m2)

2
1
33.34 m2
1978
15876996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27560274 15876996 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900