• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 241

15865530 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27302846 15865530 Do wynajmu komfortowe jasne, przestronne dwu pokojowe mieszkanie z klimatem o pow . 50,53m2 . Układ : duży salon z wydzieloną jadalnią , garderoba , przestronna sypialnia z duża szafą i duża łazienka z prysznicem. Pomieszczenia wysokie - nie m...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (49 zł/m2)

2
1
50.53 m2
1930
15887355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27781666 15887355 Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, kawiarni, restauracji oraz komunikacji miejskiej. Lokal składa się z dwóch pokoi, w tym jednego przejściowego, co sprawdzi się za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (56 zł/m2)

2
-
43 m2
1940
15500645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 19940148 15500645 Kawalerka z widokiem na Odrę i Wały Chrobrego – dostępna od zaraz.Na wynajem przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Z mieszkania rozpościera się piękny widok na Odrę o...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (63 zł/m2)

1
-
35 m2
2000
15883021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673259 15883021 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900
15883293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674843 15883293 Do wynajmu komfortowe jasne, przestronne dwu pokojowe mieszkanie z klimatem o pow . 50,53m2 . Układ : duży salon z wydzieloną jadalnią , garderoba , przestronna sypialnia z duża szafą i duża łazienka z prysznicem. Pomieszczenia wysokie - nie m...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (49 zł/m2)

2
1
50.53 m2
1930
15813886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671071 15813886 Na na wynajem apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum m...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (35 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15813884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26591161 15813884 Na na wynajem apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum m...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (35 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15887069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27775283 15887069 Na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie 2-pokojowe położone na kameralnym, zielonym i zamkniętym osiedlu w okolicy Jasnych Błoni – róg ul. Wojska Polskiego i Piotra Skargi. Świetna lokalizacja, kilka minut spacerem do Jasnych Błoni. Atuty nieru...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (44 zł/m2)

2
1
56.2 m2
2010
15881886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27651755 15881886 Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Os. Zawadzkiego.Zupełnie nowe, nikt jeszcze go nie zamieszkiwał.Usytuowane na parterze w apartamentowcu z 2025roku.Apartament urządzony jest w wysokim standardzie, w pełni umeblowany. Składa się z:pokoju z aneksem ...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (75 zł/m2)

2
-
37.1 m2
2025
15882716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673174 15882716 Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Os. Zawadzkiego.Zupełnie nowe, nikt jeszcze go nie zamieszkiwał.Usytuowane na parterze w apartamentowcu z 2025roku.Apartament urządzony jest w wysokim standardzie, w pełni umeblowany. Składa się z:pokoju z aneksem ...

2 800 PLN (75 zł/m2)

2
-
37.1 m2
2025
15894396 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27941670 15894396 Mieszkanie lub Biuro - 3 pokoje, I piętro - Szczecin, Centrum – skrzyżowanie ulic Kaszubskiej i BogurodzicyWnętrze z duszą – w lokalu zachowano oryginalną, piękną stolarkę drzwiową oraz klasyczne sztukaterie, co nadaje mu wyjątkowego charakteruPowier...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 800 PLN (42 zł/m2)

3
1
89.85 m2
1938
15894155 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27932653 15894155 Na wynajem stylowe 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze odnowionej kamienicy w Centrum Szczecina tuż obok Jasnych Błoni!NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o pow. całkowitej 36,44 m2 (pow. użytkowa 31,69 m2) składa się z:- salon,- oddzielna sypialnia (cz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (66 zł/m2)

2
1
36.44 m2
1943