• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 53

15887475 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27784203 15887475 Do wynajęcia nowoczesne, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 41,91 m², położone w samym sercu Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Szczecińskich. Lokal oferuje widok na Odrę, co nadaje wnętrzu wyjątkowego klimatu.Mieszkanie wykończ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (107 zł/m2)

1
1
41.91 m2
2025
15831942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671237 15831942 Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 66.7 m², położone na 1. piętrze przy Alei Jana Pawła II w centrum Szczecina. Lokal składa się z 2 pokoi i posiada wygodny układ pomieszczeń. Do mieszkania przynależy balkon, dodatkowym atutem jest możli...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
66.7 m2
1920
15883677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27675397 15883677 Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni ok. 100 m², zajmujący całe piętro budynku w ścisłym centrum Szczecina. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone, z bezpośrednim wjazdem windą do mieszkania. Na terenie budynku znajduje si...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (55 zł/m2)

4
2
100 m2
1930
15882745 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673263 15882745 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, trzypokojowego mieszkania na wynajem położonego w doskonałej lokalizacji (ul. Kapitańska) w samym centrum Szczecina! To pięknie odnowiony w pełni wyposażony lokal o powierzchni 96 m² z uroczym balkonem...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 PLN (40 zł/m2)

3
1
97 m2
1906
15882933 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 27673345 15882933 Bardzo ładne, 5-pokojowe, przestronne (pow.109m2) mieszkanie z balkonem położone na parterze przedwojennej willi bezpośrednio przy Jasnych Błoniach. Garaż. Pokoje bez mebli; umeblowana i wyposażona tylko kuchnia i łazienka. Trzy największe pokoje w a...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (46 zł/m2)

5
1
109 m2
1930
15883128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673531 15883128 Apartament premium z widokiem na Odrę – SzczecinNa wynajem komfortowy apartament z 2025 roku, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji nad Odrą.Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, utrzymana w idealnym stanie, gotowa do wprowadzenia.Powierzch...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (83 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15888374 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27811172 15888374 Szukasz mieszkania zlokalizowanego w CENTRUM po remoncie? Jeśli tak, to ta oferta jest kierowana Właśnie do Ciebie! Zapraszam do mieszkania zlokalizowanego w centrum Szczecina przy ul. Królowej Jadwigi. Atutem mieszkania położonego w tej części mia...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 PLN (100 zł/m2)

1
1
14 m2
1930
15824026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26620268 15824026 Śródmieście - komfortowe mieszkanie - SMART LOFT - o powierzchni 42 m2 położone w budynku po dawnej fabryce papieru z XIX wieku.Nieruchomość po rewitalizacji zakończonej w 2024 roku.Budynek 4-piętrowy z oszklonymi windami, garażami i pomieszczeniami ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (72 zł/m2)

2
1
41.8 m2
2024
15885920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27743837 15885920 Jasna kawalerka z widokiem 31 m² 78 piętro ul. 26 KwietniaSzukasz mieszkania, które łączy wygodę, dobrą lokalizację i rozsądne koszty? Ta kawalerka może być dokładnie tym, czego potrzebujesz!Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (61 zł/m2)

1
-
31 m2
1980
15882896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673253 15882896 Apartament premium z widokiem na Odrę – SzczecinNa wynajem komfortowy apartament z 2025 roku, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji nad Odrą.Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, utrzymana w idealnym stanie, gotowa do wprowadzenia.Powierzch...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 200 PLN (91 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15645170 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23191661 15645170 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (87 zł/m2)

3
1
46 m2
2024
15645166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23191659 15645166 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (71 zł/m2)

2
1
49 m2
2024