• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Szczecin Kazimierska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kazimierska

Znaleźliśmy 235 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Szczecin

15883608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675327 15883608 Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie ulicy osiedla pętla tramwajowa (kilka linii)... Bardzo dobre poł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (74 zł/m2)

1
1
31.15 m2
2018
15881886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27651755 15881886 Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Os. Zawadzkiego.Zupełnie nowe, nikt jeszcze go nie zamieszkiwał.Usytuowane na parterze w apartamentowcu z 2025roku.Apartament urządzony jest w wysokim standardzie, w pełni umeblowany. Składa się z:pokoju z aneksem ...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (75 zł/m2)

2
-
37.1 m2
2025
15883014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673239 15883014 Na wynajem jasne, funkcjonalne mieszkanie urządzone w nowoczesnym, minimalistycznym stylu położone na nowym osiedlu Małe Błonia (Szczecin-Żelechowa) Układ pomieszczeń: Mieszkanie składa się z przedpokoju, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, syp...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 250 PLN (66 zł/m2)

2
1
34.32 m2
2025
15891177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27890414 15891177 Mieszkanie 1-pokojowe z przestronną częścią mieszkalną, aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Bolesława Krzywoustego. Kawalerka jest kompletnie wyposażona w niezbędny sprzęt AGD: płytę ind...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (100 zł/m2)

1
1
18 m2
1940
15883128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673531 15883128 Apartament premium z widokiem na Odrę – SzczecinNa wynajem komfortowy apartament z 2025 roku, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji nad Odrą.Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, utrzymana w idealnym stanie, gotowa do wprowadzenia.Powierzch...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (83 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15887962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27797844 15887962 Oferujemy na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na szczecińskich Gumieńcach — w spokojnej, zielonej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami Szczecina. Lokal składa się z dwóch niezależnych, umebl...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (45 zł/m2)

2
1
51.06 m2
1995
15645170 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23191661 15645170 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (87 zł/m2)

3
1
46 m2
2024
15645166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23191659 15645166 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (71 zł/m2)

2
1
49 m2
2024
15720333 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24588678 15720333 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (71 zł/m2)

2
1
49 m2
2024
15883650 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675369 15883650 Na wynajem kawalerka z dodatkowym aneksem sypialnianym zlokalizowana w niskim bloku na 1-szym piętrze na Starym Mieście przy Katedrze.Mieszkanie po remoncie, zostań jego pierwszym Najemcą!W pełni rozkładowe 42,98 mkw, na które składa się duży widny p...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (44 zł/m2)

1
1
42.98 m2
1970
15650043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 23308151 15650043 Na wynajem lokal o powierzchni 95 m², usytuowany na 3. piętrze eleganckiej kamienicy przy Deptaku Bogusława, w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w Szczecinie. Lokal doskonale sprawdzi się jako biuro, atelier, pracownia lub przestrzeń usługowa.&a...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 325 PLN (35 zł/m2)

4
-
95 m2
-
15763184 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25418761 15763184 Najważniejsze informacje: - Proszę o telefon od poniedziałku do piątku między 10.00 a 18.00; - Przeznaczone dla singla lub pary. - adres: ul. Zakole 59, - Całkowity...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (32 zł/m2)

2
1
47 m2
-