• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Szczecin Warszewo

Znalezionych ofert: 16

15883154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673557 15883154 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania, wykończonego w wysokim standardzie w stylu loftowym.Mieszkanie zaaranżowane przez projektanta wnętrz, usytuowane na 1. piętrze niskiego budynku z windą z 2022r.Na powierzchnię mie...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (61 zł/m2)

2
-
41 m2
2022
15893394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27910349 15893394 Dostępne od 1 lipca. W pełni umeblowana kawalerka na os. Pod Zegarem na Warszewie. Osiedle zamknięte z dużym terenem, placem zabaw. W budynku winda. Pokój umeblowany, z wyjściem na balkon, z pięknym widokiem na zieleń i panoramę miasta. Kuchnia w za...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (50 zł/m2)

1
1
42 m2
2009
15883469 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27675104 15883469 Do wynajęcia wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych, spokojnych i zielonych dzielnic Szczecina, na Warszewie przy ul. Maciejkowej.Na powietrznię 64 m2 składa się:salon z aneksem kuchennym, z wyjściem na taras i...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (63 zł/m2)

3
1
64 m2
2013
15888642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27819091 15888642 Do wynajęcia duże, przestronne mieszkanie 2 pokojowe na Warszewie na ul.Duńskiej,Położone na pierwszym piętrze w budynku 3 piętrowym składa sie z :--pokój z balkonem z aneksem kuchennym--sypialnia--przestronny przedpokój z dużą szafą--łazienka z kabi...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (46 zł/m2)

2
1
50 m2
2010
15883446 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27675167 15883446 Na wynajem przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni użytkowej 102 m2 112 m2 po podłodze zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Szczecina na Osowie przy ulicy Hansa Christiana Andersena Nieruchomość znajduje się w zabudowie bliźniacz...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 200 PLN (51 zł/m2)

4
-
102 m2
2017
15882708 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673457 15882708 Na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie położone w prestiżowej i cenionej części Warszewa- jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, strzeżonym i zadbanym osiedlu, co zapewnia poczucie bezpi...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 990 PLN (57 zł/m2)

3
1
70 m2
2012
15882669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27672689 15882669 Na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie położone w prestiżowej i cenionej części Warszewa- jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, strzeżonym i zadbanym osiedlu, co zapewnia poczucie bezpi...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 990 PLN (57 zł/m2)

3
1
70 m2
2012
15789379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25939396 15789379 Mieszkanie 3 pokojowe 67 m2 na pierwszym piętrze niskiego bloku z 2000 roku.Mieszkanie w pełni rozkładowe, oddzielna kuchnia w zabudowie wyposażona.okna pcv na dwie strony, balkon od strony południowej.Na podłogach panele i terakota.Łazienka z w...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (45 zł/m2)

3
1
67 m2
2000
15885765 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27740543 15885765 Przestronny apartament 3-pokojowy (ponad 80 m²) z sypialnią na poddaszu i dużym balkonem – Osiedle Pod Zegarem, Szczecin Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni ponad 80 m², położony na prestiżowym osiedlu Pod Zegarem w spokojnej i zielonej c...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (55 zł/m2)

3
1
82 m2
2007
15883707 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675426 15883707 Na wynajem nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 32 m2 położone na 1 piętrze niskiego apartamentowca z windą cichobieżną na Warszewie.Układ mieszkania:-salon z aneksem kuchennym (kuchnia w zabudowie, nowe AGD)-oddzielna, przytulna sypialnia-funkcjonalna ł...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 700 PLN (84 zł/m2)

2
1
32 m2
2024
15883711 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675430 15883711 Do wynajęcia atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze kameralnego, niskiego budynku mieszkalnego w Warszewie. Budynek został wybudowany w 2021 roku.Na oferowaną powierzchnię 43 m2 składają się:- przestronny salon połączony z aneks...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (67 zł/m2)

2
1
43 m2
2005
15707972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24330646 15707972 Do wynajęcia nowe i wyposażone mieszkanie w budynku z 2018 roku z windą.Na powierzchnię nieruchomości składają się:- przestronny salon z kanapą, TV i komodami, - strefa jadalna dopasowana do potrzeb 2-4 osób,- aneks kuchenny z meblami w zabudowie, lo...

Szczecin (Warszewo), Panoramiczna

2 500 PLN (59 zł/m2)

2
1
42.65 m2
2018