• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 185

15800968 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne dwa pokoje z widokiem na Pałac Kultury 26223966 15800968 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 65m2, piętro 56 z windą, w budynku z 1952r. przy ul. Wilczej, Śródmieście Południowe.Dostępne z meblami lub bez, idealne dla singlasingielki lub pary, osób ceniących wielkomiejski klimat i bogatą infrastrukturę. Ce...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (77 zł/m2)

2
-
65 m2
1952
15565713 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulne 3 pokoje z klimatyzacją, garaż 21464093 15565713 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 70m2, piętro 1013 z windą, w budynku z 2014r. przy ul. Inflanckiej, Śródmieście Muranów.Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt.Cena: 5 900 zł + 1 150 zł czynsz administracyjny + 350 zł zaliczki n...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 PLN (84 zł/m2)

3
-
70 m2
2014
15654181 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie i funkcjonalne dwa pokoje przy Arkadii 23367049 15654181 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 53m2, piętro 1828 z windą, w budynku z 2000r. przy al. Jana Pawła II, Śródmieście Muranów.Idealne dla singlasingielki lub pary. Oferta dla osób niepalących.Cena: 4950zł + 500 zł czynsz administracyjny i zaliczki na ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 950 PLN (93 zł/m2)

2
-
53 m2
2000
15857306 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój z aneksem kuchennym i jadalnią w Centrum 27118482 15857306 Jedno z najlepszych miejsc w Warszawie - ścisłe Centrum - ul. Marszałkowska, (między ulicami Wilczą, a Piękną) tuż przy Placu Konstytucji. Dla ludzi lubiących tętniące życiem miasto z bezpośrednim dojazdem niemal w każde miejsce Warszawy.Kawalerka z ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (130 zł/m2)

1
1
27 m2
1963
15847124 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Designerski Apartament 54 m² z widokiem na Arkadię 26902227 15847124 Luksusowy Apartament 54 m² 12. piętro Nagłośnienie Multi-room Al. Jana Pawła II 80Oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 54 m², położony na 12. piętrze w prestiżowej lokalizacji przy Alei Jana Pawła II 80. Mieszkanie łączy nowocze...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 600 PLN (85 zł/m2)

1
1
54 m2
2009
15756738 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25270519 15756738 Apartament 3-pokojowy przy ul. Hożej, ŚródmieścieZapraszam do wynajęcia wyjątkowego, przestronnego apartamentu położonego w prestiżowej lokalizacji przy ul. Hożej, w ścisłym centrum Warszawy.Rozkład mieszkania:• Imponujący salon z aneksem ku...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 800 PLN (53 zł/m2)

3
1
90 m2
2000
15862482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27228210 15862482 Apartament, 4 pokoje przy wejściu do METRO Politechnika do zamieszkania.  Dostępny 'od ręki'. Idealne rozwiązanie dla rodziny ale i na biuro, kancelarię, gabinet - świetny dojazd dla pracowników i klientów.Apartament położony w najmodniejsz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 600 PLN (70 zł/m2)

4
1
80 m2
1950
15507904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20108689 15507904 Ekskluzywny apartament z widokiem na ciche patioKwintesencja warszawskiego Śródmieścia- apartament w nowym budownictwie położony w kameralnej części zielonej ulicy Emilii Pater i otoczeniu stylowych, historycznych kamienic. W bliskiej okolicy tętni ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (98 zł/m2)

2
1
50 m2
2010
15801384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wilcza bardzo ładne małe mieszkanie 26239973 15801384 Wilcza jednopokojowe bardzo ładne małe mieszkanie Małe jednopokojowe mieszkanie z małym aneksem kuchennym w centrum Warszawy na ul. Wilczej. Mała bombonierka. Powierzchnia 19m2. Mieszkanie po generalnym remoncie. Bardzo ładnie wykończone i wyposażo...

Warszawa (Śródmieście), ul. Wilcza

2 650 PLN (139 zł/m2)

1
-
19 m2
-
15888023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27799832 15888023 Do wynajęcia funkcjonalne, bardzo zadbane mieszkanie dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią (z małym oknem). Lokal jest czysty, dobrze utrzymany i gotowy do zamieszkania. W mieszkaniu znajduje się dużo miejsca do przechowywania, co zapewnia wygodę c...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (77 zł/m2)

2
1
35 m2
1963
15334261 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Z Widokiem na Wisłę, Powiśle, Do wprowadzenia 16086981 15334261 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu położonego na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Leszczyńskiej 4 w Warszawie. Nieruchomość znajduje się w prestiżowej części Powiśla i oferuje panoramiczny widok na Wis...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 200 PLN (144 zł/m2)

3
1
78 m2
-
15885534 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27733674 15885534 Poznaj wyjątkową ofertę - nowoczesne, funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie z 1995 roku, po gruntownym remoncie, usytuowane przy ul. Ptasiej 4. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, wygodę oraz bliskość tętniącego życiem centrum miasta. ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (68 zł/m2)

3
1
81 m2
1995