• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Bemowo

Znalezionych ofert: 60

14860224 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Bemowo, 2 oddzielne pokoje w dobrej lokalizacji 3550789 14860224 BEMOWO - 2 oddzielne pokoje w dobrej lokalizacji przy ulicy Lazurowej.ROZKŁAD I WYPOSAŻENIEDwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Pomieszczenia dobrze rozplanowane i funkcjonalnie zaaranżowane.Mieszkanie składa się z:dużego pokojusalonu,sypialni...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 PLN (47 zł/m2)

2
1
49 m2
1979
15884019 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne studio przy Forcie Chrzanów na Bemowie 27692043 15884019 Przytulne mieszkanie z dużą loggią 7 m2 na cichym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu zielonego Fortu Chrzanów. ROZKŁAD Mieszkanie jednopokojowe zostało przearanżowane na dwupokojowe i składa się z: salonu, aneksu ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (86 zł/m2)

2
-
36 m2
2013
14168204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Blisko metra przy Ratuszu - Idealne dla pary 2482907 14168204 Bemowo — dwa pokoje przy stacji metra Ratusz.LOKALIZACJA i OPIS LOKALUMieszkanie na osiedlu Shiraz — ogrodzonym i strzeżonym. Mieszkanie ma 56m2 dwa pokoje, kuchnię w aneksie, garderobę i łazienkę. Komórka 4m2 na piętrze i miejsce postojowe w garażu ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (55 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15888725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27821484 15888725 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę bezpośrednio dwustronne, świetnie skomunikowane, jasne, 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie - ul. Gołuchowska (najem okazjonalny). Mieszkanie 46 m2 znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym:- 5 minut ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15540614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny apartament na Bemowie 20843705 15540614 Opis nieruchomościZ przyjemnością prezentujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m², usytuowane na 4. piętrze w nowoczesnym, 10-piętrowym budynku z dużą windą. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Sansara, zl...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 290 PLN (57 zł/m2)

3
1
75 m2
2009
15877692 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27577605 15877692 Do wynajęcia wyjątkowe, nowe mieszkanie o powierzchni 41,56 m², położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji przy ul. Lazurowej 21 na warszawskim Bemowie.Mieszkanie zostało świeżo wykończone w wysokim standardzie i nigdy wcześniej nie było ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (80 zł/m2)

2
1
41 m2
2023
15877618 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27574766 15877618 Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,47 m², położone na 4. piętrze nowego budynku przy ul. Lazurowej 21 na warszawskim Bemowie.Mieszkanie jest całkowicie nowe, starannie wykończone i nigdy wcześniej niezamieszkałe...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (77 zł/m2)

2
1
48 m2
2023
15871693 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27474151 15871693 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie , o powierzchni 42,6 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich. Osiedle strzeżone, zamknięte, świetny dojazd do centrum komunikacją miejską (tramwaj i autobus ok. 100 m), jak i samoch...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (67 zł/m2)

2
-
42 m2
2008
15891173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27890493 15891173 Przytulne 2 pokoje Pierwszy najem Nowy budynek (2025) Blisko przyszłego metraDo wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m² - pierwszy najem. Mieszkanie urządzone z pomysłem i gotowe do wprowadzenia się od zaraz.Cechy miesz...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (100 zł/m2)

2
1
30 m2
2025
15754097 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25226333 15754097 Przedmiotem wynajmu jest przestronne, ciche, pełne naturalnego światła 75 metrowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie w pełni wyposażone.Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie na wynajem, położone przy ul. Lazurowej – w dynamicznie ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (53 zł/m2)

3
1
75 m2
1977
15117325 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 10223513 15117325 WYNAJEM NA POKOJE.Przedmiotem wynajmu jest komfortowy, cichy 10 mkw. pokój w 75 mkw. mieszkaniu po remoncie. Części wspólne mieszkania w pełni wyposażone. Wynajem mieszkania na pokoje.Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy, 10 metrowy pokój z przestron...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 PLN (150 zł/m2)

3
1
10 m2
1977
15760044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25349590 15760044 WYNAJEM NA POKOJE. Przedmiotem wynajmu jest przestronny, cichy 20 mkw. pokój z balkonem w 75 mkw. mieszkaniu po remoncie. Części wspólne mieszkania w pełni wyposażone. Wynajem mieszkania na pokoje.Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy, 20 metrowy pokó...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 PLN (100 zł/m2)

1
1
20 m2
1977