• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Bemowo

Znalezionych ofert: 60

15760045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25349591 15760045 WYNAJEM NA POKOJE.Przedmiotem wynajmu jest komfortowy, cichy 14 mkw. pokój w 75 mkw. mieszkaniu po remoncie. Części wspólne mieszkania w pełni wyposażone. Wynajem mieszkania na pokoje.Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy, 14 metrowy pokój, znajdujący...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 PLN (129 zł/m2)

3
1
14 m2
1977
15884415 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27701808 15884415 Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie z miejscem garażowym (na poziomie "-1") zlokalizowane 300m od stacji metra Chrzanów (!), przy ul. Szeligowskiej 39b. Jest to świeżo wybudowany apartamentowiec (...

Warszawa (Bemowo), Szeligowska

3 600 PLN (82 zł/m2)

2
1
44 m2
-
15853744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27056643 15853744 Oferuję do wynajęcia mieszkanie z widokiem na słoneczny błękit. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których od razu chce się wracać po całym dniu. To jedno z tyc...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (64 zł/m2)

3
1
50 m2
1975
15889984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27866385 15889984 Mieszkanie 2-pokojowe z loggią balkonową i miejscem parkingowym w garażu podziemnym położone na osiedlu strzeżony i monitorowanym. Lokalizacja budynku w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra, obiektów handlowych i usługowych.Koszt wynajmu 3000 PLN +...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (70 zł/m2)

2
1
43 m2
2009
15872837 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 garderoby |3 balkony | Miejsce parkingowe 27502468 15872837 Na wynajem komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105 m², położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu, dużą ilością zieleni oraz przestrzeniami rekreacyjnymi, co czyni j...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (48 zł/m2)

4
2
105 m2
2008
15460497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 19059356 15460497 Dwupoziomowy penthouse z ogrodem na dachu.Nowocześnie zaaranżowany, z myślą o wymagającym najemcy. We wnętrzach zastosowano niebanalne rozwiązania, o wysokiej estetyce.Bardzo wygodne i funkcjonalne mieszkanie. Podzielone na część dzienną, którą stano...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (59 zł/m2)

4
2
110 m2
2007
15889081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Staw Jeziorzec / Garderoba / Parking Podziemny 27842741 15889081 Oferuję na wynajem unikatowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Bemowie przy ulicy Pełczyńskiego. Mieszkanie z widokiem na Staw Jeziorzec. Do mieszkania przynależ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (73 zł/m2)

3
1
75 m2
2005
15819831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 2 pokoje z ogródkiem | 42,6 m² | 26640409 15819831 Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,6 m², położone na parterze inwestycji z 2023 roku (Dom Development) przy ul. Lazurowej 15 na warszawskim Bemowie.Do mieszkania przynależy prywatny ogródek - idealny do wypoczynku -...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (88 zł/m2)

2
1
42 m2
2023
15887931 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27797571 15887931 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajme piękny apartament na warszawskim Bemowie,przestronny i komfortowy, kąpletnie wyposażony,oddzielna kuchnia,balkon z widokiem na miasto, świetnie skomunikowane, 5min piechota do nowo otwieranej stacj...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (76 zł/m2)

2
-
50 m2
2024
15835682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26749601 15835682 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 39 m2 wyposażone w klimatyzację. Pierwszy raz do wynajęcia.Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe naziemne za szlabanem oraz komórka lokatorska (w cenie najmu)Bemowo ul Szeligowska 32 Lokalizac...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (87 zł/m2)

2
1
39 m2
2016
15885476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27732106 15885476 Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw zlokalizowane na II piętrze w nowoczesnym strzeżonym apartamentowcu uznanego developera Dom Development. Mieszkanie jest nowe, częściowo meblowane ( może być w pełni umeblowane na życzenie Najemcy); skła...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (72 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
15885312 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
staw | wanna i prysznic | klimatyzacja 27723546 15885312 Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Lazurowej.Południowa ekspozycja okien daje gwarancję najlepszego naturalnego doświetlenia przez przez większość dnia.Nier...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (72 zł/m2)

3
1
60 m2
2018