• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 47

15895915 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962933 15895915 Nowe 2 pokoje 41 m² Balkon Garaż ul. JagiellońskaDo wynajęcia nowe, jasne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m², położone na 4. piętrze w 7-piętrowym budynku z windą, przy ul. Jagiellońskiej 83 na Pradze-Północ.Atuty nie...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (95 zł/m2)

2
1
41 m2
2024
15895913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27962916 15895913 4 pokoje 109 m² Kamienica Kominek Praga-Północ, ul. Gersona Do wynajęcia jasne, przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 109 m², usytuowane na 2. piętrze w kameralnej, 2-piętrowej kamienicy z nadbudową z 2000 roku, przy ul. ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (63 zł/m2)

4
1
109 m2
2000
15895554 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27962002 15895554 Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 32 m², położona w świetnie skomunikowanej części Warszawy - Praga, okolice Dworca Wileńskiego. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym, - wydzielonej garderoby, - łazienki. L...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (94 zł/m2)

1
1
32 m2
2021
15895328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27961992 15895328 Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z bardzo dobrze zagospodarowaną przestrzenią. Nieruchomość o powierzchni 33,00 m2 zlokalizowana przy ul. Szwedzkiej (5 minut pieszo do stacji metra), w budynku z 2016 roku.Mieszkanie usytuowane ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (82 zł/m2)

2
1
33 m2
2016
15895553 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27961996 15895553 2-pokojowe mieszkanie 47 m² Praga-Północ, ul. Brechta 14a Do wynajęcia dwustronne, funkcjonalne i umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na 2. piętrze w klimatycznej, 4-piętrowej kamienicy przy ul. Brechta 14a (bez windy). Atuty nieruc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (62 zł/m2)

2
1
47 m2
1955
15896328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
33 m² z dużym balkonem i widną kuchnią 27976637 15896328 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa (Praga-Północ), ul. Radzymińska 363840 Metraż: 33 m² Piętro: 25 Parking: możliwość wynajęcia miejsca postojowego w okolicy (ok. 150 złmc.) Cena: 2 500 złmc. (1 osoba) 3 000 złmc. (2 osoby) + media według zużyc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (76 zł/m2)

1
1
33 m2
1999
15849313 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe eleganckie dwa pokoje, garaż 26963631 15849313 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 41m2, piętro 411 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Jagiellońskiej, Praga-Północ Pelcowizna.Nowe, czeka na pierwszego lokatora. Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny.Cena: 3800zł + 650 zł czyn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (93 zł/m2)

2
-
41 m2
2025
15811100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Salon z aneksem i dwie sypialnie, metro 26427325 15811100 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 62m2, piętro 26 z windą, w budynku z 2018r. przy ul. Wileńskej, Praga-Północ Nowa Praga.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny.Cena: 5000 zł + 1300 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (81 zł/m2)

3
-
62 m2
2018
15803270 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe trzy pokoje blisko Wisły, garaż 26290090 15803270 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 55 m2, piętro 36 z windą, w budynku z 2024 r, przy ul. Jagiellońskiej, Praga-Północ, Pelcowizna.Czeka na pierwszego lokatora, idealne dla rodziny lub pary. Tylko dla osób niepalących.Cena: 4200 zł + 900 zł czynsz ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (76 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15839843 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodne 2 pokoje blisko Wisły, garaż 26761297 15839843 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 53 m2, 36 z windą, w budynku z 2022 r. przy ul. Stefana Okrzei, Praga-Północ Stara Praga.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny. Tylko dla niepalących.Cena: 4900 zł + 980 zł czynsz administracyjny...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (92 zł/m2)

2
-
53 m2
2022
15876263 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie dwa pokoje przy Stadionie Narodowym 27534855 15876263 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 50m2, piętro 46 z windą, w budynku z 2018r. przy ul. Sprzecznej, Praga-Północ Stara Praga. Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny. Oferta dla osób niepalących (jest zainstalowana instalacja alarm...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 750 PLN (95 zł/m2)

2
-
50 m2
2018
15889148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845575 15889148 W pełni wyposażony, nowoczesny, dwupokojowy apartament z dużą loggią, usytuowany w nowym budownictwie, w apartamentowcu, przy ul. Szwedzkiej 4, niedaleko stacji metra. Apartament składa się z dużego i przestronnego, dobrze doświetlonego pokoju dzie...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 150 PLN (72 zł/m2)

2
-
44 m2
2020