• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 47

15894595 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27946174 15894595 Polecam dobrze rozplanowane, jasne i wygodne 2 pokoje z otwartą kuchnią o pow.48 mkw. w rejonie ZOO i Parku Praskiego - rewelacyjny dojazddojście do Centrum! Dzięki bliskości komunikacji miejskiej, również metra, dojazd do Centrum czy innych rejonów ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 PLN (57 zł/m2)

2
1
48 m2
2018
15857528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27123491 15857528 Przestronne mieszkanie, z 2 dużymi pokojami. Lokal 2 - stronny. Bardzo cicha ulica.nowa pralka, nowe wykładziny, nowe sofymieszkanie idealne również dla 2 niezależnych osób, zamki w drzwiach pokoiRozkład:2 oddzielne, zamykane, ustawne, jasne pokoje -...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 PLN (48 zł/m2)

2
1
48 m2
1957
15454348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje | Gocław | Świetna komunikacja do centrum 18940110 15454348 ENGLISH BELOWDo wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone w dzielnicy Praga-Południa, Gocław. Mieszkanie znajduje się tuż przy skrzyżowaniu Alei Stanów Zjednoczonych oraz ul. Ostrobramskiej. Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru: LINK...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 PLN (72 zł/m2)

2
1
37 m2
1975
15868577 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Praga-Południe, 2-pokojowe, od zaraz 27385986 15868577 Komfortowe 2 pokoje z widokiem na panoramę miasta balkon 10. piętro świeżo odświeżone!Minimalny okres najmu: 3 miesiąceNa wynajem wyjątkowo przytulne i świetnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane przy ul. Kobielskiej 17. Us...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 790 PLN (75 zł/m2)

2
1
37 m2
1980
15451626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Praga-Południe, ul. Omulewska 26b, 2-pokojowe 18867294 15451626 Oferujemy jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane przy ul. Omulewskiej na nowym osiedlu na Pradze Południe. Zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piątku w godz. 9.30-17.30, w pozostałe dni i godziny proszę o SMS.Wolne od 01...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 PLN (78 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15888514 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27814975 15888514 Dla koneserów miejskiego życia, poszukujących komfortu i prestiżu w dynamicznej części Warszawy, prezentujemy wyjątkowy apartament na wynajem. Ta oferta skierowana jest do osób ceniących sobie wysoki standard, nowoczesne udogodnienia oraz doskonałą l...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (143 zł/m2)

3
1
63 m2
2025
15888784 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27825387 15888784 Przedstawiamy nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w eleganckim budynku oddanym do użytku w 2021 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i bliskość udogodnień. Wnętrze o powierzchni 42 m składa się z przes...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 250 PLN (77 zł/m2)

2
1
42 m2
2021
15893313 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27906929 15893313 Wyjątkowe mieszkanie z klimatem przedwojennej Warszawy - 85 m &124; Praga-Północ &124; balkon &124; winda &124; ul. Białostocka 20 Szukasz miejsca z duszą, które łączy przestrzeń, wygodę i niepowtarzalny klimat starej Warszawy? To mie...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (65 zł/m2)

3
1
85 m2
1929
15856603 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
kawalerka/nowa kamienica/metro Dworzec Wileński 27095426 15856603 Przytulne mieszkanie z charakterem w świetnej lokalizacji?Kawalerka o powierzchni 27,5 m² na 1 piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy z windą i łączy klimat starej Pragi z wygodą nowoczesnego życia.To idealna przestrzeń dla singla lub pary, którzy...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (93 zł/m2)

1
1
27 m2
2019
15757650 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka z osobną sypialnią - Praga Północ 25304384 15757650 Do wynajęcia mieszkanie 30 m² - Praga Północ, ul. Wołomińska, Warszawa (Do negocjacji)Oferuję przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 30 m², położone w sercu Pragi Północ, przy ul. Wołomińskiej.Układ mieszkania:osobna, mała sypialnia,umeblowany ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 PLN (73 zł/m2)

2
1
30 m2
-
15876897 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27558432 15876897 Przytulne dwupokojowe mieszkanie.Zostań pierwszym najemcą zupełnie nowego, stylowo wykończonego mieszkania o powierzchni 44 m² na Bulwarach Wiślanych.To przestrzeń stworzona dla osób, które chcą żyć wygodnie i komfortowo. Jasne wnętrze z poł...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (89 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15876896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27558430 15876896 Przytulne dwupokojowe mieszkanie.Zostań pierwszym najemcą zupełnie nowego, stylowo wykończonego mieszkania o powierzchni 44 m² na Bulwarach Wiślanych.To przestrzeń stworzona dla osób, które chcą żyć wygodnie i komfortowo. Jasne wnętrze z poł...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (89 zł/m2)

2
1
44 m2
2026