• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 69

15886866 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27770723 15886866 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISaska Kępa Paryska 5 min do Francuskiej. Wysoki parter.Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, ekspozycja południowa.42 metry 2 pokoje, salon z kuchnią a drugi przedzielony gdzie jest sypialnia i...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (83 zł/m2)

2
-
42 m2
1950
15579603 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21748883 15579603 Szukasz komfortowego miejsca, które łączy nowoczesny design z bliskością natury? Mam do wynajęcia wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 66,2 m², położony na prestiżowym Osiedlu Saska.Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze, a dzięki p...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 700 PLN (86 zł/m2)

3
1
66 m2
2014
15873103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
GROCHOWSKA OKOLICE RONDA WIATRACZNA 2 POKOJE MEBLE 27512009 15873103 GROCHOWSKA OKOLICE RONDA WIATRACZNA 2 POKOJE MEBLE Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Grochowskiej bardzo blisko Ronda Wiatraczna. Mieszkanie po remoncie. Czwarte piętro w budynku sześciopiętrowym z windą Powierzchnia 42 m. Kuchnia umeblowana i wyp...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Grochowska

3 100 PLN (74 zł/m2)

2
1
42 m2
1960
15893683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27916064 15893683  NOWY! 3 pokojowy klimatyzowany apartament o bardzo dobrym standardzie wykończenia + miejsce parkingowe w garażu podziemnym.  Rozkład i wyposażenie Salon: Przestronny, w pełni umeblowany, z wyjściem na słoneczną loggię.Kuchnia otwarta na salon, jas...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (80 zł/m2)

3
1
61 m2
2020
15867904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27358368 15867904 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-185.Bardzo widne, jednopokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 36m. Duży pokój 23m z ogromnym oknem wykuszowym, na podłodze wykładzina położona na parkiecie. Kuchnia 7m z oknem, na podło...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (78 zł/m2)

1
1
36 m2
1958
15891355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27895090 15891355 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie znajduje się w prestiżowej lokalizacji Saska Kępa przy ul. Afrykańska 12, w spokojnej i doskonale skomunikowanej części miasta. Lokalizacja zapewnia szybki i wygodny dojazd do centrum Warszawy -...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (104 zł/m2)

3
-
48 m2
1973
15764827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25455058 15764827 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocławia, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W bezpośred...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (68 zł/m2)

2
-
59 m2
2019
15841758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26795977 15841758 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,2 m2, zlokalizowane na 5 piętrze w apartamentowcu z ochroną całodobową, na zielonym osiedlu Saska Kępa, przy ulicy Libijskiej. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęty RTV i AGD (telewizor, l...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (56 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15887444 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27783850 15887444 Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw., zlokalizowane na warszawskiej Pradze przy ul. Rodziewiczówny. Lokal znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą.Mieszkanie zostało urządzone w nowoczesnym stylu ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (86 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15874941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje | 48 m2 | Grochów | po remoncie 27519520 15874941 Na wynajem mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowana na 5 piętrze na Grochowie, przy ul. Opinogórskiej.  Blisko Jeziorka Gocławskiego i Balatonu. Pełna infrastruktura miejska.3 pokoje 48 m2 5 piętro winda balkon klimatyzacja po generalnym r...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 PLN (57 zł/m2)

3
1
48 m2
1974
15852475 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27033356 15852475 Prezentujemy mieszkanie na wynajem, idealne dla osób ceniących sobie funkcjonalność i wygodę miejskiego życia. Ta oferta skierowana jest do singli, par lub małych rodzin poszukujących gotowego do zamieszkania lokalu w dynamicznej dzielnicy Warszawy.M...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (60 zł/m2)

2
1
53 m2
1960
15891004 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 Pokoje z balkonem 27884373 15891004 3 Pokoje z balkonem  ul. Wspólna Droga Grochów Do wynajęcia jasne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m², zlokalizowane przy ul. Wspólna Droga na warszawskim Grochowie. Układ mieszkania:Pokój dzienny: przestronny, z wyjściem na balk...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (62 zł/m2)

3
1
73 m2
1970