• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 69

15888788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27825383 15888788 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę mieszkania o powierzchni 48 m, usytuowanego w zadbanym budynku z 1980 roku. To jasne i słoneczne wnętrze w doskonałym stanem technicznym. Mieszkanie składa się z przestronnego, przechodniego pokoju dziennego, dwóch d...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (58 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
14954319 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 5523721 14954319 Przytulne mieszkanie, zaprojektowane przez architekta wnętrz. Nowoczesny budynek położony na Jana Nowaka Jeziorańskiego, w okolicy bliższej ul Stanisława Skalskiego, czyli w pięknym zielonym zakątku osiedla Saska. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (80 zł/m2)

2
1
45 m2
2016
15889731 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27860469 15889731 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker3 pokojowe mieszkanie Gocław (Przemyka 10) - 56,5m2 z balkonem- pierwszy najem po remoncie- 3 pokoje (18m2, 10,5m2, 8m2)- osobna widna kuchnia 6,5m2- przedpokój z dużą szafą i lustrem- łazienka z wanną- od...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (58 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15841161 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26787936 15841161 Przedmiotem wynajmu jest przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,36 mkw., położone w dzielnicy Praga-Południe – Gocław. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi o powierzchni 18,27 mkw. oraz 14,32 mkw., oddzielnej, widnej kuchn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (64 zł/m2)

2
1
55 m2
2019
15834203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26706953 15834203 Do wynajmu od zaraz !!!! Funkcjonalne, w rozsądnej cenie !!!Gocław - czyste, wygodne, jasne i ciche, 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem , o pow. ok.63 m2, ulokowane na 7 pietrze w 12-piętrowym budynku, z ramy H z 1982 r., z windami i zadbaną klat...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (48 zł/m2)

3
-
62 m2
1982
15887576 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27787108 15887576 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDzień dobry, wynajmę bezpośrednio przytulną kawalerkę z podstawowym wyposażeniem.Pokój z aneksem kuchennnym- meble kuchenne- lodówka (biała)- pralka- kuchenka z okapem- rozkładana wersalka- szafa- stolik, ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 PLN (82 zł/m2)

1
-
28 m2
1970
15887131 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27778938 15887131 Komfort, cisza i zieleń w sercu Gocławia57,5 m² 5. piętro Do wynajęcia jasne, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 57,5 m² przy ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego 51 w dzielnicy Praga-Południe w Warszawa.Lokal znajduje się na 5. piętr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (78 zł/m2)

3
1
57.5 m2
2015
15840798 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26785585 15840798 Nowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Trzy pokoje, w tym dwie jasne sypialnie z oddzielną w pełni wyposażoną kuchnią czekają na nowego najemcę.Nowoczesny wystrój i funkcjonalny układ zapewniają komfort codziennego życia, a wszystkiemu dopełnia łazi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (78 zł/m2)

3
1
64 m2
2024
15840817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 26785570 15840817 EKSKLUZYWNY, DWUPOZIOMOWY APARTAMENT W PRZEDWOJENNEJ KAMIENICY – STARA SASKA KĘPAWyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni ok. 240 mkw, usytuowany w eleganckiej kamienicy z 1937 roku, w sercu Starej Saskiej Kępy – jednej z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 000 PLN (75 zł/m2)

5
2
240 m2
1937
15885387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27728415 15885387 Oferujemy do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw, usytuowane na 14 piętrze budynku zlokalizowanego tuż przy Rondzie Wiatraczna. CECHY OFEROWANEGO LOKALU:przestronny balkon typu loggia, ze wspaniałym widokiemdoskonała lok...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (64 zł/m2)

2
1
50 m2
1984
15822121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Balkon | Bezpłatny parking | Po remoncie |Gocławek 26640421 15822121 Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 mkw z balkonem, zlokalizowane przy ul. Czechowickiej. Usytuowane na 5. piętrze w bloku mieszkalnym.Mieszkanie jest do umeblowania wg preferencji najemcy. Z dużą ilością miejsca do przechowywania. P...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (51 zł/m2)

3
1
75 m2
2003
15872861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27502950 15872861 REZERWACJA Przedmiotem wynajmu jest przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, z którego wyjdziemy na ogródek o powierzchni 12 m2, sypialni oraz łazienki. Kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt A...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (64 zł/m2)

2
1
47 m2
2015