• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 41

15832001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Cztery komfortowe pokoje, balkon, garaż, komórka 26711034 15832001 Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia 80m2, piętro 14 z windą, w budynku z 2021r. przy ul. Budki Szczęśliwickie, Stare Włochy.Idealne dla rodziny. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt. Cena: 7 400 zł + 1 150 zł czynsz administracyjny + prąd wg...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 400 PLN (93 zł/m2)

4
-
80 m2
2021
15859187 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 2 pokoje dla pierwszego najemcy 27165171 15859187 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 99 z windą, w budynku z 2026r., przy ul.  Al. Krakowskiej, Włochy Raków.Nowe, czeka na pierwszego najemcę, idealne dla singlasingielki lub pary. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt.Cena: 3800 z...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (76 zł/m2)

2
-
50 m2
2026
15831249 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzy jasne, przestronne pokoje, garaż 26689676 15831249 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 66,50m2, piętro 18 z windą, w budynku z 2024r. przy ul. Instalatorów, Włochy, Raków.Świeżo wykończone, czeka na pierwszego lokatora, dostępne z meblami lub bez. Idealne dla rodziny lub pary. Zwierzęta mile widzian...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 800 PLN (73 zł/m2)

3
-
66 m2
2024
15872061 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Luksusowe, komfortowe 3 pokoje, podwójny garaż 27485268 15872061 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 103m2, piętro 12 z windą, w budynku z 2008r. przy ul. Wylot, Stare Włochy.Idealne dla rodziny. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt.Cena: 6000 zł + 1200 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd wg ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (58 zł/m2)

3
-
103 m2
2008
15793909 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Słoneczne 2 pokoje, klimatyzacja, garaż 26054224 15793909 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 51,52 m2, piętro 35 z windą, w budynku 2021r., przy ul. Pola Karolińskie, Nowe Włochy.Idealne dla singlasingielki lub pary. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt. Jest możliwość wynajęcia z opcją wykupu.Cena: 3...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (65 zł/m2)

2
-
51 m2
2021
15663884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 2 pokoje w zielonej okolicy 23539788 15663884 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 42m2, piętro 211 z windą, w budynku z 2024r. przy Al. Krakowskiej, Włochy Raków. Eleganckie, ciche, czeka na pierwszego najemcę, idealne dla singlasingielki, pary lub małej rodziny.Cena: 4 200 zł + 800 zł czynsz adm...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (100 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15877650 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 27576021 15877650 Nowoczesny i w pełni umeblowany apartament na wynajem, położony na kameralnym, bezpiecznym i zamkniętym osiedlu. Nieruchomość została rozplanowana na trzech poziomach, oferując komfort, funkcjonalność oraz wygodę życia.Parter: pokój z aneksem kuchenn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 PLN (71 zł/m2)

6
1
120 m2
2020
15893773 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
NOWE | 34 m² | Parking i piwnica 27920509 15893773 34 m² oddzielna sypialnia parking + piwnica w cenie WłochyMokotów po remoncieDo wynajęcia funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34 m² przy ul. Flisa 11. Lokal gotowy do wprowadzenia — zaprojektowany tak, by maksymalnie wykor...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (88 zł/m2)

2
1
34 m2
1959
15554560 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 21082248 15554560 Do wynajęcia piękne, przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 120 mkw, usytuowane na 3 kondygnacjach kameralnego budynku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, wyposażone w niezbędne sprzęty, a dodatkowo jest wyposażone w klimatyzację, światłowó...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 PLN (71 zł/m2)

5
2
120 m2
2019
15886719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27766044 15886719 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 68 m2, zlokalizowane przy ul. Fasolowej w dzielnicy Włochy. Stacja kolejowa Warszawa-Włochy w odległości 1,3 km, przystanek autobusowy w odległości 500 m. Dobry dojazd do centrum. Ogólnodostępne miejs...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (43 zł/m2)

3
-
68 m2
1994
15612776 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22455933 15612776 Nowoczesne mieszkanie na Osiedlu Aurora – idealna lokalizacja!?? Metraż: 38 m² ?? Piętro: 46?? Cena: 3900 zł + 600 zł czynsz + prąd wg zużycia?? Dostępne od 16-tego czerwcaNowe, w pełni umeblowane mieszkanie w doskonałej lokalizac...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (103 zł/m2)

2
1
38 m2
2022
15886873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27771007 15886873 Są mieszkania, które po prostu dobrze wyglądają na zdjęciach. I są takie, w których dobrze się żyje — to przy ul. Budki Szczęśliwickie zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Jasne, dopracowane w każdym detalu i urządzone „jak dla siebie”, a ni...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (90 zł/m2)

3
-
61.04 m2
2021