• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 41

15879334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27612967 15879334 Do wynajęcia nowoczesne, 3-pokojowe wyremontowane i umeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. 1 Sierpnia w Warszawie.Lokal jest dwustronny, jasny i funkcjonalnie zaprojektowany, idealny dla pary lub rodziny.Mieszkanie składa się z 3 pokoi, w tym:p...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (72 zł/m2)

3
1
53 m2
1974
15883783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675728 15883783 Nowe, nigdy niezamieszkałe Loggia 1 piętro Gotowe do wprowadzenia Do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 35,79 mkw, zaprojektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności i komforcie codziennego życia. Lokal znajduje się ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (109 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15137281 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 10704254 15137281 CICHE, 5 pokojowe mieszkanie na ogrodzonym, chronionym osiedlu blisko Al. Jerozolimskich. Strefa dzienna mieszkania to pokój ok. 37m2 z jadalnią oraz kuchnia 12m2. Kuchnia całkowicie umeblowana i wyposażona. Z pokoju i kuchni jest wyjście na duży za...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 800 PLN (43 zł/m2)

5
-
134 m2
1999
15851702 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Włochy, Al. Krakowska 281, 2-pokoje, garaż 27018042 15851702 Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie - Al. Krakowska 281, 42 m², 1 piętro, miejsce postojoweDo wynajęcia nowoczesne, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m², położone na 1. piętrze w nowym budynku z 2025 roku. Lokal został zaproj...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 PLN (71 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15867120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie blisko Lotniska i Mordoru – od zaraz! 27335500 15867120 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania na wynajem, położonego w kamienicy w dzielnicy Włochy-Okęcie. Nieruchomość znajduje się na zielonym osiedlu i posiada duży balkon od strony wewnętrznego patio, co zapewnia ciszę i prywatn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (66 zł/m2)

1
1
41 m2
1956
15765497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Parking w cenie | Pierwszy najemca | Obok PKP 25471114 15765497 Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej w dzielnicy Włochy. Lokal mieści się na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku.Istnieje możliwość zmiany obecnego wyposażenia.Najważ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (88 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15817410 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26591447 15817410 NOWY apartament do wynajmu – Warszawa, Aleje Jerozolimskie 190. Osiedle Dom przy Alejach Dom Development.Apartament o powierzchni: 38 m² + 9 m² zabudowany balkon.Piętro: 2 w budynku 5 piętrowym z windąDo wynajęcia nowe mieszkanie zlokalizowane przy A...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (97 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
15471716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19320438 15471716 Niezwykle gustownie zaaranżowane i urządzone mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Borsuczej.Nowoczesne wnętrze utrzymane w jasnej tonacji przełamanej zdecydowaną kolorystyką wyposażenia.Mieszkanie jest wygodne, wyposażone w funkcjonalne meble i spr...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (95 zł/m2)

2
1
37 m2
2021
15800789 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wysoki Standard/Loggia/Wiktoryn 6/Parking 26221791 15800789 Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m², zlokalizowane na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 r., przy ul. Wiktoryn 6.> Mieszkanie ciche, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Modern Space z re...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (85 zł/m2)

2
1
34 m2
2022
15786356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 25907531 15786356 Nowy, funkcjonalny 5 - pokojowy apartament na parterze kameralnego budynku.Pomieszczenia:salon otwarty na kuchnię (w pełni wyposażoną w sprzęty AGD),dwie łazienki kompletnie wyposażone,pralnia z pralką,garderoba (zabudowana),4 sypialnie (największa z...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (69 zł/m2)

5
1
115 m2
2025
15822211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Włochy, ul. Wiktoryn 6, 2-pokojowe 26638370 15822211 Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Wiktoryn 66A w dzielnicy Warszawa Włochy. NAJEM z VAT dla osób fizycznych 8%, dla firm 23%.Mieszkanie z...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 790 PLN (82 zł/m2)

2
1
34 m2
-
15786357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25907532 15786357 Nowy, funkcjonalny 3 - pokojowy apartament na parterze kameralnego budynku.Pomieszczenia:salon otwarty na kuchnię (w pełni wyposażoną w sprzęty AGD),klasyczna łazienka plus osobna toaleta (kompletnie wyposażone),pralnia z pralką,garderoba (zabudowana...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 PLN (79 zł/m2)

3
2
75 m2
2025