• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 285

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15695499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24104401 15695499 Odkryj wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania, które z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających najemców. To komfortowe 38-metrowe lokum usytuowane w prestiżowej, zielonej dzielnicy Krzyki - Partynice, to połą...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (74 zł/m2)

2
-
38 m2
2022
15849119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26958975 15849119 OSOBA PROWADZĄCA WIOLETTA GRZESIAKtel. TEL. 602 101 602Nr Licencji PFRN [email protected] na wynajem nowoczesny apartament w budynku z windą z 2019 r, 2 pokoje z aneksem kuchennym . Mieszkanie nowe - kompletnie wyposaż...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (76 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15894480 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27944090 15894480 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTEL. 602-101-602 Serdecznie polecam do wynajęcia piękny 2-pokojowy apartament o pow. 50 m. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Marina, w samym centrum miasta. Apartament jest w pełni wyposażony i wykończony...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 PLN (90 zł/m2)

2
1
50 m2
2019
15894863 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27949923 15894863 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², usytuowane w nowoczesnym budynku z 2022 roku przy ul. Stanisława Drabika na Jagodnie we Wrocławiu. Mieszkanie jest bardzo jasne, zadbane oraz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 100 PLN (57 zł/m2)

4
-
54 m2
2022
15893349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27908794 15893349 Nowoczesne mieszkanie na wynajem – Jagodno, ul. Kajdasza Jagodno – ul. Kajdasza2499 zł + czynsz administracyjny + prąd według zużycia 27 m² 2 piętro z 3 Bez prowizji Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone w nowoczesnym apartament...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 499 PLN (93 zł/m2)

1
1
27 m2
2022
15888817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27827321 15888817 OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – WROCŁAW, UL. KUSTRONIA Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Kustronia, w budynku z 2022 roku. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku wyposażonym w wind...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (91 zł/m2)

2
1
27.4 m2
2022
15857922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27135094 15857922 Wombat Nieruchomości oferuje na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu Olimpia Port na wrocławskich Swojczycach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu z windą. Lokal zo...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 900 PLN (59 zł/m2)

2
-
49 m2
2020
15857851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27134400 15857851 Wombat Nieruchomości oferuje na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu Olimpia Port na wrocławskich Swojczycach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu z windą. Lokal...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 900 PLN (53 zł/m2)

2
-
55 m2
2018
15847025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26900541 15847025 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Nowoczesny 2-pokojowy apartament zaprojektowany z naciskiem na wygodę i funkcjonalny...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 800 PLN (77 zł/m2)

2
1
75 m2
2012