• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 286

15847025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26900541 15847025 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Nowoczesny 2-pokojowy apartament zaprojektowany z naciskiem na wygodę i funkcjonalny...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 800 PLN (77 zł/m2)

2
1
75 m2
2012
15888770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27824484 15888770 *** Nie szukaj dalej! Oferta dostępna wyłącznie w SDP Nieruchomości ***Nowe budownictwo Wyposażone Balkon Miejsce postojoweOpiekun ofertyKatarzyna TichyNr Licencji PFRN Nr 28712602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduję się w inwestycj...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15865064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27284220 15865064 Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe balkon klimatyzacja garaż Olimpia Port ul. KolumbaOferuję do wynajęcia od zaraz funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w budynku z 2013 roku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni i balkonu. M...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (55 zł/m2)

3
-
55 m2
2013
15859453 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27168025 15859453 Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na rzekę na osiedlu zamkniętym z ochroną, zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Wrocławia przy ul. Kurkowej.To idealna propozycja dla osób ceniących świetną ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (56 zł/m2)

2
-
48 m2
2014
15894588 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27944652 15894588 Oferuję do wynajęcia KAWALERKĘ, w pełni umeblowaną i wyposażoną, ul. Legnicka Przedmiejska.Mieszkanie wolne od 1 czerwca 2026UKŁAD POMIESZCZEŃ Na mieszkanie usytuowane na 5 piętrze o powierzchni ok. 26 m2 składają się: - pokój dzienny z aneksem kuche...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 100 PLN (81 zł/m2)

1
-
26 m2
2019
15867982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27360148 15867982 Oferuję do wynajęcia od zaraz nowe mieszkanie, pięknie urządzone. Salon z aneksem kuchennym i osobna sypialnia, łazienka z prysznicem. Dodatkowo możliwość korzystania z komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego w garażu podziemnym.PIERWSZE UŻYTKO...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 650 PLN (59 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15835385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26713337 15835385 Pierwszy najem. Mieszkanie po generalnym remoncie. Oferta na wyłączność - dostępna tylko w Bestate Nieruchomości Wrocław. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 43,23 m. kw, usytuowane na wysokim parterze w trzypiętrowym bud...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (56 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15483432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19569002 15483432 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Polecam 3-pokojowe mieszkania przy ulicy Litomskiej na wrocławskim Szczepinie.*dostępne od 01.06.2026*Lokalizacja:Z uwagi na usytuowanie nieruchomości znakomite połącze...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (64 zł/m2)

3
-
58 m2
2015
15894575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
CENTRUM, słoneczne, 2 tarasy, klimatyzowane 27944626 15894575 Na wynajem nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,27 m², położone na Osiedlu Mieszczańskim przy ul. Hubskiej we Wrocławiu. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem, bardzo dobrym doświetleniem wnętrz oraz nowoczesnym wykończeniem. Du...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 900 PLN (57 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15867087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27334998 15867087 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD MAJA**Serdecznie polecam do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Drabika na...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 400 PLN (72 zł/m2)

2
1
47 m2
2022
15891356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27895101 15891356 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia komfortowe mieszkanie 1 - pokojowe przyul. Bzowej (boczna Grabiszyńskiej) o powierzchni 26,80 mkw., w bliskimsąsiedztwie Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej . Kawalerka znajduje...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 100 PLN (78 zł/m2)

1
-
27 m2
1960
15889120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845567 15889120 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTEL. 602-101-602 Serdecznie polecam do wynajęcia piękny 2-pokojowy apartament o pow. 54 m. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Marina, w samym centrum miasta. Apartament jest w pełni wyposażony i wykończony...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (93 zł/m2)

2
-
54 m2
2020