• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 97

15894227 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27933563 15894227 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z 2019 roku - ul. Jutrzenki (Krzyki). Mieszkanie ma 56m2 - jest bardzo funkcjonalne i składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju biurow...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (54 zł/m2)

3
-
56 m2
2019
15894158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27932912 15894158 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! PIERWSZY NAJEM, MIESZKANIE PO KAPITALNYM REMONCIE WSZYSTKO NOWE !!!! DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE O POWIERZCHNI 37,51M² - KRZYKI - PRZEDMIEŚCIA OŁAWSKIE ul. Świstackiego. rok budowy: 1890 Do wynajęcia 2-pokojowe...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (86 zł/m2)

2
-
37 m2
1890
15893340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27908344 15893340 DO WYNAJĘCIA 3 pokojowe mieszkanie ul. Powstańców Śląskich, przy RondzieDOSTĘPNE OD 1 SIERPNIAUKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na 1 piętrze o powierzchni 52,30 m2 składają się:- pokój dwuosobowy- dwa pokoje jednoosobowe- łazienka z natryskie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (58 zł/m2)

3
-
52 m2
1985
15893349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27908794 15893349 Nowoczesne mieszkanie na wynajem – Jagodno, ul. Kajdasza Jagodno – ul. Kajdasza2499 zł + czynsz administracyjny + prąd według zużycia 27 m² 2 piętro z 3 Bez prowizji Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone w nowoczesnym apartament...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 499 PLN (93 zł/m2)

1
1
27 m2
2022
15888817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27827321 15888817 OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – WROCŁAW, UL. KUSTRONIA Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Kustronia, w budynku z 2022 roku. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku wyposażonym w wind...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (91 zł/m2)

2
1
27.4 m2
2022
15893740 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Zadbane 3-pokojowe z loggią. Dostępne od zaraz 27917684 15893740 Do wynajęcia zadbane i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2 piętrze przy ul. Łódzkiej. Klatka schodowa po remoncie.Lokal jest w pełni rozkładowy, jasny oraz gotowy do wprowadzenia od zaraz.UKŁAD POMIESZCZEŃ:przestronny przedpokój wyposażo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (49 zł/m2)

3
1
51 m2
1980
15893541 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27913724 15893541 Do wynajęcia pokój w pełni rozkładowym mieszkaniu w super lokalizacji w centrum, ul. Zaolziańska między Arkadami Wroclavią a Skytower, Tylko z 1 osobą w mieszkaniu 50m2, maksymalny komfort Pokój w cenie 1150 + 400 opłaty =1550zł dla 1 osoby ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 PLN (82 zł/m2)

2
-
14 m2
1975
15886011 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27746286 15886011 Wysoki standard 2 pokoje z osobną kuchnią i balkonem Nowa Pabianicka KrzykiOpiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058***wolne od zaraz***Apartament klasy premium w prestiżowej inwestycji Nowa Pabianicka. Mieszkanie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 250 PLN (88 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15876900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27558424 15876900 Nowe, z 2026 roku, pierwszy najem, wysoki standard. Dostępne od zaraz.Do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane na styku ulic HubskaPaczkowska we Wrocławiu, w prestiżowej i zielonej dzielnicy Krz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 800 PLN (103 zł/m2)

2
1
37 m2
2026
15865550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27303506 15865550 Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Pirenejskiej, WrocławKrzyki – Gaj z zadaszonym balkonemloggią, z możliwością korzystania z piwnicy.Mieszkanie 58 m²• Osobna kuchnia.Mieszkanie w pełni rozkładowe, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części dzielnicy G...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 300 PLN (57 zł/m2)

3
1
58 m2
1998
15844015 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26819439 15844015 English version belowOferuję do wynajęcia od zaraz zadbane mieszkanie dwupoziomowe.Mieszkanie przyjazne zwierzętom! Wrocław Klecina, ul. WałbrzyskaNa wynajem przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,8 m (po podłodze 98 m). Lokal znajduje...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (48 zł/m2)

4
-
73 m2
2005
15889196 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846050 15889196 Dostępne od zaraz, w pełni wyposażone mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem, położone na kameralnym osiedlu ok. 15 minut samochodem od centrum Wrocławia.Opiekun oferty:Justyna AdamiakPośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 1...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (47 zł/m2)

2
1
53 m2
2011