• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 319

15778427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 25752215 15778427 AGENT PROWADZĄCY:Svitlana LutsTel: 602-101-602Opis nieruchomości:Budynek przeznaczony na długoterminowy wynajem tylko dla firm. Dostępnych 3 pokoje 2-3 osobowych, co łącznie daje 9 miejsc noclegowych. Każdy pokój będzie w pewni umeblowany i wyposażon...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (31 zł/m2)

3
1
120 m2
1980
15776043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25693330 15776043 Willa z duszą, prestiż i tradycja - zabytkowa willa na wrocławskim DąbiuOpiekun oferty:Julia Andrulewicztel. 602 101 602 licencja PFRN nr 28332Zapraszam do wynajmu przestronnej, stylowej willi położonej w jednej z najbardziej urokliwych części Wrocła...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 500 PLN (26 zł/m2)

9
-
479 m2
-
15772064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25600441 15772064 Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi!Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w samym centrum Łodzi. W okolicy znajdują się punkty u...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (4 638 zł/m2)

3
1
69 m2
1900
15771836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25595902 15771836 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Spokojna lokalizacja z potencjałem Nowa Wieś, gmina Międzylesie, powiat kłodzkiNowa Wieś to malownicza i spokojna miejscowość położona w sercu Sudetów, w gminie Międzyl...

Nowa Wieś (Dolnośląskie, gm. Międzylesie)

450 360 PLN

-
-
3753 m2
-
15766268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25501196 15766268 Mieszkanie 4-pokojowe 82,4 m2 Opiekun ofertyPaweł Grzesiktel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościMieszkanie położone jest w Wołowie spokojnej, zielonej okolicy. Inwestycja położona w bliskim sąsiedztwie dyskontów Dino, Biedronka, Lidla i drogerii Ross...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

399 000 PLN (4 245 zł/m2)

4
-
94 m2
2026
15805708 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26314516 15805708 Opiekun oferty: Jakub Kruszyński602 101 602Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Kaszubskiej w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej części Wrocławia.Otoczenie nieruchomości: Okolica charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu piesz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 000 PLN (72 zł/m2)

6
-
83 m2
1908
15805400 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26307560 15805400 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej z głównych arterii północnego Wrocławia. W okolicy znajdują się liczne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 657 PLN (60 zł/m2)

3
-
144 m2
2024
15801066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26225845 15801066 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale skomunikowana liczne linie tramwajowe i a...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

698 820 PLN (19 412 zł/m2)

2
1
36 m2
1910
15801065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26225844 15801065 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Otoczenie nieruchomości:Grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale skomunikowana liczne linie tramwajowe i autobu...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 260 PLN (16 651 zł/m2)

2
1
48 m2
1910
15800241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210348 15800241 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Otoczenie nieruchomości:Grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale skomunikowana liczne linie tramwajowe i autobu...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

745 760 PLN (16 212 zł/m2)

2
1
46 m2
1910
15798011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26161367 15798011 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Lokal usługowy o powierzchni 338 m2.Układ pomieszczeń: -lokal usługowy-zapleczeCena nieruchomości:3 380 000 zł netto + 23% VATLokal sprzedawany jest z najemcą- umowa do...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 380 000 PLN (10 000 zł/m2)

11
-
338 m2
-
15794239 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26067593 15794239 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej z głównych arterii północnego Wrocławia. W okolicy znajdują się liczne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

9 792 PLN (80 zł/m2)

3
-
122 m2
2024