• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 78 984

15891641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897698 15891641 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 226 PLN (20 006 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897697 15891548 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

891 426 PLN (17 479 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15891455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897690 15891455 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 407 411 PLN (17 375 zł/m2)

3
-
81 m2
2026
15891639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897685 15891639 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

762 609 PLN (19 065 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15891687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897984 15891687 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

720 328 PLN (15 326 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15891780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897978 15891780 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 600 PLN (14 800 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15891488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897975 15891488 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

696 816 PLN (14 517 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897963 15891955 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

859 398 PLN (13 021 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15891498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897961 15891498 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

677 460 PLN (14 114 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897960 15891591 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

859 398 PLN (13 021 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15891682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897951 15891682 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

529 552 PLN (18 913 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15891962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897947 15891962 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

543 942 PLN (19 427 zł/m2)

1
-
28 m2
2025