• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 204

15746445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25084506 15746445 Na sprzedaż działka o powierzchni 25 240 m2 , położona w malowniczej miejscowości Osiny, gm. Pierzchnica . Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - należy wystąpić o warunki zabudowy. Działka w kształcie trapezu...

Osiny (Świętokrzyskie, gm. Pierzchnica)

210 000 PLN

-
-
25240 m2
-
15735289 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24852975 15735289 Do wynajęcia lokal o powierzchni około 500 m2 w skład którego wchodzą: - powierzchnia na 1 piętrze: usługowo-biurowo-mieszkalna - około 350 m2 - powierzchnia magazynowa, w wysokich piwnicach - około 150 m2 W skład nieruchomości wchodzi na ...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

11 000 PLN (22 zł/m2)

11
-
500 m2
2001
15731481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24795068 15731481 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej około 124,2 m2 (powierzchni całkowitej ok. 210 m2) , zlokalizowany w Rytwianach, gm. Staszów. Dom podzielony na dwa odrębne mieszkania - w stanie do generalnego remontu...

Rytwiany (Świętokrzyskie, gm. Rytwiany)

160 000 PLN (762 zł/m2)

6
2
210 m2
1900
15730295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24777395 15730295 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 97,93 m2 , zlokalizowane na wysokim parterze, przy ul. Apenińskiej w dzielnicy Bemowo. Dogodna lokalizacja: centrum handlowe Wola Park (3 km), wokół liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, metro Bem...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 174 181 PLN (12 105 zł/m2)

4
-
97 m2
2011
15729384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24761614 15729384 Na sprzedaż hala warsztatowa o powierzchni całkowitej ok. 160 m2, użytkowej ok. 126m2, zlokalizowana na działce o pow. 1505 m2 w Błogoszowie, gm. Oksa. Budynek składa się z części warsztatowej (2 bramy wjazdowe o wymiarach ok. 4m x 4m), biura (sk...

Błogoszów (Świętokrzyskie, gm. Oksa)

570 000 PLN (3 563 zł/m2)

11
-
160 m2
-
15726230 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24695420 15726230 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 97,1 m2 w Śródmieściu przy al. Jana Pawła II. Lokalizacja w centralnej części stolicy - bliska odległość zarówno Ronda "Radosława", jak i Ronda ONZ. W pobliżu liczne sklepy, restauracje, p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (48 zł/m2)

11
-
97 m2
1998
15722027 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 24612896 15722027 Do wynajęcia hala o powierzchniach 3124 m2, w nowoczesnym kompleksie przemysłowo-usługowo-magazynowym. Hale znajdują się w Kielcach w blisko węzła drogi ekspresowej S7 i drogi 74 (przyszłej ekspresowej). Ściany hal zbudowane z płyt warstwow...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

83 270 PLN (27 zł/m2)

11
-
3124 m2
-
15719574 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 24573037 15719574 Do wynajęcia hala o powierzchni ok. 280 m2 , zlokalizowana w Kielcach, przy ul. Piekoszowskiej, w dzielnicy Malików. Przybliżone wymiary hali: 23,8 x 71 [m] . Wysokość w najwyższym punkcie ok. 3,6 m , w najniższym - ok. 2,3 m. Hala nieogrze...

Kielce (Malików) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 200 PLN (8 zł/m2)

11
-
280 m2
-
15869170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27403008 15869170 Lokal usługowy 171,23 m² - centrum Kielc, ul. Warszawska Na sprzedaż przestronny, reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 171,23 m², usytuowany na parterze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z 2012 roku, zlokalizowanego w ś...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 660 500 PLN (9 711 zł/m2)

11
-
171 m2
2012
15867890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27356710 15867890 3-pokojowe mieszkanie o pow. 66,9 m2, usytuowane na parterze w 2-piętrowym budynku na osiedlu Sitkówka pod Kielcami. W skład mieszkania wchodzą: salon z wyjściem na taras, dwa pokoje; oddzielna, widna kuchnia, łazienka z WC, garderoba, przedp...

Trzcianki (Świętokrzyskie, gm. Nowiny)

470 000 PLN (7 121 zł/m2)

3
-
66 m2
1960
15864066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27264269 15864066 Na sprzedaż działka o pow. 1450 m2 , zlokalizowana Dębskiej Woli, gm. Morawica. Działka płaska, w kształcie prostokąta . Dojazd do działki drogą asfaltową + drogą gruntową utwardzoną bezpośrednio do działki. Wymiary działki (przybliżone) : 25 (...

Dębska Wola (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

150 000 PLN

-
-
1450 m2
-
15863668 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27254731 15863668 Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa, o powierzchni 920 m², zlokalizowana w gminie Nieporęt. Trasa S8 około 10 km, Zalew Zegrzyński ok 5 km. Idealna propozycja dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia działa...

Nieporęt (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

22 900 PLN (25 zł/m2)

11
-
920 m2
2026