• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 256

15892871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899630 15892871 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

848 064 PLN (16 961 zł/m2)

3
-
50 m2
2024
15892929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899622 15892929 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

603 568 PLN (15 883 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15892864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899616 15892864 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

924 679 PLN (11 416 zł/m2)

4
-
81 m2
2027
15892925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899614 15892925 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

604 194 PLN (16 330 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15892924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899613 15892924 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

594 720 PLN (16 074 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15892863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899612 15892863 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

748 352 PLN (14 391 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15892862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899611 15892862 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

631 971 PLN (16 204 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15892923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899610 15892923 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

890 473 PLN (14 362 zł/m2)

3
-
62 m2
2024
15892920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899605 15892920 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

743 608 PLN (14 581 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15892914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899591 15892914 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

876 015 PLN (13 477 zł/m2)

4
-
65 m2
2026
15892973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899582 15892973 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

657 206 PLN (18 777 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15892910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899581 15892910 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

672 315 PLN (19 209 zł/m2)

2
-
35 m2
2023