• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 155

15527678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom przy Wielkim Kanale Brdy!!! 20543307 15527678 Dom mieszkalny przy Wielkim Kanale Brdy. Na sprzedaż wyjątkowy budynek mieszkalny w Rytlu - nad Wielkim Kanałem Brdy, w sąsiedztwie promenady.Oferujemy na sprzedaż przestronny, piętrowy budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 103,06 m², usytuowany...

Rytel (Pomorskie, gm. Czersk)

619 000 PLN (4 486 zł/m2)

4
1
138 m2
1996
15506353 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20076148 15506353 NOWOCZESNE BIURO W PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI PRZY GDYŃSKIEJ MARINIE Z DWOMA TARASAMI NA WYŁĄCZNOŚĆKameralne centrum biznesowe przy ulicy Waszyngtona w Śródmieściu Gdyni oferuje nietuzinkową lokalizację z łatwym dostępem do usług, jakie oferuje centrum ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

37 857 PLN (67 zł/m2)

11
-
568 m2
2024
15470055 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 19272783 15470055 Do wynajęcia hala magazynowo-warsztatowa w Straszynie k.Gdańska.Obiekt o powierzchni 883 m2 składa się z hali o powierzchni 757 m2 oraz zaplecza biurowo-socjalnego o powierzchni 126m2. Obiekt ogrzewany za pomocą pompy ciepła. Wcześniej służył jako wa...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

29 500 PLN (33 zł/m2)

5
-
883 m2
1992
15451532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18862940 15451532 Nad samym morzem. Kameralna nieruchomość w rzadko spotykanej lokalizacji - furtka ze wspólnego ogrodu prowadzi wprost na plażę.Rewa jest niewielką miejscowością turystyczną, z dwóch stron - północnej i wschodniej - bezpośrednio graniczącą z morzem i ...

Rewa (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 780 000 PLN (28 710 zł/m2)

2
-
62 m2
2024
15438360 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18553878 15438360 Biurowiec zlokalizowany w ścisłym centrum Gdyni.Bezpośrednie sąsiedztwo przystanków ZKM oraz SKM, liczne sklepy, gastronomia, punkty usługowe.Budynek wyposażony jest w 4 windy, recepcję, na parterze funkcjonuje kantyna.Na każdym piętrze wspólna kuchn...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 311 PLN (47 zł/m2)

11
-
70 m2
2000
15284255 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 14762012 15284255 Do wynajęcia plac utwardzony przy ul. Hutniczej.Plac stanowi część większej nieruchomości, całość ogrodzona, istnieje możliwość dodatkowego wygrodzenia samego placu.Na placu znajduje się duża wiata.Możliwy dostęp do energii elektrycznej.Lokalizacja w...

Gdynia (Cisowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

7 000 PLN (7 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15218504 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12997470 15218504 Na wynajem lokal użytkowy zlokalizowany na I piętrze w obiekcie handlowo-usługowym przy ul.Monte Cassino.Stan deweloperski do wykończenia przez najemcę we własnym zakresie. Lokal składa się z dwóch powierzchni 182,67m2 i 290,60m2. Dostęp do lokalu od...

Sopot (Centrum) (Pomorskie, gm. Sopot)

56 670 PLN (120 zł/m2)

11
-
473 m2
2009
15208474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 12663526 15208474 Mieszkanie z pięknym widokiem na port i zatokę.Do sprzedaży jest przestronne i słoneczne mieszkanie położone w pobliżu centrum. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi z aneksami kuchennymi oraz łazienkami, stanowiącymi niezależne części mies...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

615 000 PLN (12 300 zł/m2)

2
1
50 m2
-
15178413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11798252 15178413 Unikalna oferta!! - jeden z nielicznych wolno stojący dom w Suchym Dworze do kupienia!! w sąsiedztwie Gdyni i terenów nadmorskich!Suchy Dwór- prestiżowa sypialnia Gdyni (gmina Kosakowo, powiat pucki) wieś ca 1,5 km od granicy z Gdynią , atrakcyjnie ...

Suchy Dwór (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 280 000 PLN (5 899 zł/m2)

6
2
217 m2
2000
15171093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11588551 15171093 Lokalizacja przy głównej drodze Gdynia-Wejherowo!Świetny lokal na działalność handlowąusługową.Budynek mieści się w ciągu obiektów handlowych, w których funkcjonują m.in.: Lidl, Biedronka, Media Expert, Rossmann, Tedi. W odległości 1 km, przy tej sam...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

7 600 PLN (40 zł/m2)

11
-
190 m2
-
15153459 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 11103237 15153459 Do wynajęcia magazyn produkcyjny zlokalizowany na ul.Zastawnej w Pruszczu Gdańskim.Magazyn jest obecnie po remoncie (zdjęcia wykonano przed remontem).Magazyn składa się z czterech części:1) hala wysoka 152m2 - wysokość 6,2m2) hala niska- 74m2 - wysok...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

18 000 PLN (40 zł/m2)

11
-
446 m2
1990
15128494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 10474315 15128494 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu produkcyjno–usługowym, zlokalizowana w strategicznym punkcie komunikacyjnym i w niewielkiej odległości od centrum miasta.Bezpośrednie sąsiedztwo skrzyżowania ul. Elbląskiej i Trasy Sucharsk...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

9 950 000 PLN (786 zł/m2)

-
-
12666 m2
-