• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 237

15893690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27916283 15893690 Poszukujesz idealnego miejsca na swoje biuro, sklep, salon kosmetyczny lub fryzjerski? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Lokal usługowy o powierzchni 80 m2 znajduje się na parterze nowoczesnego budynku w prestiżowej dzielnicy Wola, w ramach osiedla...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (150 zł/m2)

1
-
80 m2
2024
15893614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27915112 15893614 Kozanów 154m2 Biuro Usługi! Gastronomia!Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowad...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 499 PLN (55 zł/m2)

11
-
154.15 m2
1977
15893518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913494 15893518 Wrocławrynek3pok.piwnicarozkładtopdoremontuPrezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,7m2 z ogromnym potencjałem tuż przy Rynku we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto.Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym budyn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (13 897 zł/m2)

3
1
46.7 m2
1967
15891323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27894873 15891323 Dom klasy PREMIUM 160 m² Ogród Garaż + 2 miejsca postojowe okolice Oporowa Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez podatku PCC i Prowizji!Wyjątkowy dom w standardzie PREMIUM, stworzony dla osób ceniących nowoczesną architekturę, komfort codzienne...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (8 063 zł/m2)

5
3
179.7 m2
2026
15891296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27894406 15891296 Działka budowlana 1556 m2 w MPZP oznaczona symbolem 48 MN - teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą.DOMASŁAW KOBIERZYCE WROCŁAW SUPER DZIAŁKA BUDOWLANA 1556 M2Działka budowlane nr 3755 Domasław, gmina...

Domasław (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

666 500 PLN

-
-
1550 m2
-
15891261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27893671 15891261 Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w Żernikach Wrocławskich, ul. Spokojna.Nr działki 43631, 1300 m² x 620 zł = 806 000 zł.Wymiary: ok. 24 x 53 mMożliwość dokupienia działki 4364 - 554 m² x 300 zł = 166 200 zł - bez możliwości zabudowy....

Żerniki Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

793 001 PLN

-
-
1300 m2
-
15891256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27893200 15891256 Dom w spokojnej, zielonej a blisko centrum Wrocławia dzielnicy. Wrocław Fabryczna Muchobór MałyTen przestronny szeregowiec jest w trakcie remontu - wymienione wszystkie instalacje, ocieplony budek i dach, dzięki czemu możesz wykończyć wnętrza według ...

Wrocław (Muchobór mały) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 598 400 PLN (13 320 zł/m2)

5
2
120 m2
1975
15891165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889980 15891165 Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe – Okolica SmolcaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,66 m², położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2016 roku (2 piętra). Nieruchomość idealna dla rodzin, par lub jako ...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

718 998 PLN (10 473 zł/m2)

3
1
68.65 m2
2016
15891163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889977 15891163 3-POKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE BALKON OSOBNA KUCHNIA BLISKO CENTRUM TOPLOKALIZACJA!!!! ul. Strzegomska WrocławNa sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,2 m², po generalnym remoncie – gotowe do wpr...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

782 951 PLN (12 649 zł/m2)

3
1
61.9 m2
1980
15891161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27889976 15891161 PROMOCJA!! Ok. Grota Roweckiego Dom 5 pokoi GarażDla OBCOKRAJOWCÓWPolecamy na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, możliwość Zakupu PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW BEZ ZGODY Oferta dla osób z samochodem, pracujących we Wrocławiu – Krzy...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (6 786 zł/m2)

5
2
140 m2
2026
15890692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883126 15890692 2 pok Sky TowerGajowickapiwnicabalkon Loggia!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone przy ul. Gajowickiej – w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i z szybkim dojazdem do Rynku. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

434 999 PLN (14 032 zł/m2)

2
1
31 m2
1980
15890689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27883123 15890689 Na sprzedaż – przestronna kawalerka z osobną kuchnią 39 m² + piwnica ul. Zdrowa Na sprzedaż funkcjonalna i jasna kawalerka o powierzchni 39 m² z dodatkową piwnicą (4,2 m²), położona na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Zdrowej. Mieszkanie stan...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

508 999 PLN (12 886 zł/m2)

1
1
39.5 m2
1970