• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 232

15853384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27049668 15853384 Kawalerka o wysokim standardzie, położona w przedwojennej, klimatycznej kamienicy zlokalizowanej w centralnej części Starego Żoliborza. Składa się z otwartej przestrzeni, oraz bardzo wygodnej, przemyślanej garderoby. W części kuchennej znajduje się n...

Warszawa (Żoliborz), Krasińskiego Zygmunta

3 000 PLN (107 zł/m2)

1
1
28 m2
1938
15848495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26938760 15848495 Mieszkanie czteropokojowe, ulokowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym budynku położonym wśród zieleni w środku osiedla. Składa się z salonu o powierzchni 18m z wyjściem na duży balkon o pow. 3m, sypialni o powierzchni 13m, oba pokoje maj...

Warszawa (Targówek), Smoleńska

898 000 PLN (12 829 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15889683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom za Łomiankami (Dziekanów Polski) 27858466 15889683 Mazury w Warszawie - czy to możliwe? Dom w Dziekanowie Polskim. Doskonałe miejsce na odpoczynek po pracy. Dom z bezpośrednim dostępem do największego jeziora w okolicach Warszawy. Własny pomost i łódka. Dom posiada 4 tarasy ( 2 zadaszone) i ogródki z...

Dzbanice, Rolnicza

6 500 PLN (36 zł/m2)

6
2
180 m2
2015
15872479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27494304 15872479 Atrakcyjny teren inwestycyjny pod zabudowę usługową o powierzchni 3,291 ha w Oświęcimiu Przedmiotem oferty sprzedaży jest niezabudowany obszar o całkowitej powierzchni 3,291 ha. Oferowana nieruchomość składa się z dw&oa...

Oświęcim (Małopolskie, gm. Oświęcim)

8 900 000 PLN (270 zł/m2)

-
-
32910 m2
-
15888054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem +garaż + komórka lokatorska 27801527 15888054 Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na prestiżowym osiedlu Platinum II w Grodzisku Mazowieckim. Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku z 2023 roku (z windą).Najważniejsze atuty mieszkania:-Przes...

Grodzisk Mazowiecki, Chrzanowska 35

750 000 PLN (13 889 zł/m2)

3
1
54 m2
-
15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15885311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Lokal Inwestycyjny Wykończony pod Klucz | Zarządzany i Zarabiający 27722734 15885311 Nowy lokal inwestycyjny na warszawskiej Pradze-Południe wykończony i w pełni wyposażony przygotowany pod wynajem.PARAMETRY:- Powierzchnia: 21,16 m²- Układ: kawalerka (1 pokój z aneksem kuchennym + łazienka)- Piętro: 2- Stan: gotowy, wykończony pod kl...

Warszawa (Praga-Południe), Grochowska

463 254 PLN (21 893 zł/m2)

1
1
21.16 m2
2026
15877833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biuro 50 m² | Praga-Północ | Budynek z 2023 r. 27579187 15877833 Oferuję na wynajem wyjątkowy, dwupokojowy lokal o powierzchni 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2023 roku. Dzięki swojej lokalizacji i standardowi, jest to idealne miejsce na:• Usługi medyczne (gabinety lekarskie, fizjoterapia),• Branżę be...

Warszawa (Praga-Północ), ul. Kowieńska

4 990 PLN (100 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15876335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w górach 27535480 15876335 Sprzedam studio widoczne na zdjęciach w górskiej miejscowości Zwardoń.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze na własny użytek lub jako inwestycja na najem krótko lub długo terminowy.Studio w stanie deweloperskim ok.18m2 w pomieszczeniu: instala...

Zwardoń, Do Zgody 12

88 000 PLN (4 889 zł/m2)

1
1
18 m2
1995
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-