• Nieruchomości Polska
 

Domy na wynajem

Znalezionych ofert: 479

15889683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom za Łomiankami (Dziekanów Polski) 27858466 15889683 Mazury w Warszawie - czy to możliwe? Dom w Dziekanowie Polskim. 5km za Łomiankami. Doskonałe miejsce na odpoczynek po pracy. Dom z bezpośrednim dostępem do największego jeziora w okolicach Warszawy. Własny pomost i łódka. Dom posiada 4 tarasy ( 2 zad...

Łomianki, Rolnicza

6 500 PLN (36 zł/m2)

6
2
180 m2
2015
15894103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27923560 15894103 Opiekun oferty:Robert Kordowski602 101 602Piękny dwukondygnacyjny dom z dużym tarasem, garażem, ogródkiem w zielonej części dzielnicy Gądów.. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i w zabudowie bliźniaczej. Otoczenie nieruchomości:Gądów, którego umiej...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

9 900 PLN (45 zł/m2)

4
1
221 m2
1977
15891085 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27885904 15891085 Nowoczesny dom typu bliźniak o powierzchni 215 m² po generalnym remoncie wykonanym według projektu architekta wnętrz. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie z dbałością o detale i komfort codziennego życia.Dom składa się z trzech kondygnacji: ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 900 PLN (55 zł/m2)

4
2
215 m2
2000
15883558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27675249 15883558 Elegancki, nowy dom z 2024 roku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 101,5 m2 położony na Mierzynie w bocznej ulicy od ul. Zeusa.Dom ma bardzo korzystny rozkład pomieszczeń i jest wykończony w bardzo dobrym standardzie. W bryle budynku garaż na 1 sa...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

7 500 PLN (74 zł/m2)

4
2
101.5 m2
2024
15887519 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27784884 15887519 Nowoczesny i komfortowy dom w spokojnej, zielonej części Sadyby to idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni zarówno do życia, jak i prowadzenia działalności. Nieruchomość łączy funkcjonalność z eleganckim wykończeniem, oferując wygodę co...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 500 PLN (63 zł/m2)

7
3
245.08 m2
-
15869173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27402991 15869173 Do zamieszkania o 1 lipca - do oglądania od jużKomfortowy dom w prestiżowej lokalizacji – Wilanów- ul. DostatniaOferujemy do wynajęcia przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m², usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych częś...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (55 zł/m2)

5
2
200 m2
-
15613989 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22485976 15613989 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław. Wynajmę duży dom usytuowany w Kuźniczysku, pomiędzy Trzebnicą, a Miliczem, na działce o pow. 333 m. kw . Cena najmu obejmuje 3 w pełni wyposażone mieszkania, które moż...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

6 000 PLN (48 zł/m2)

5
-
125 m2
-
15868919 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodny lokal na catering/imprezy okolicznościowe 27394365 15868919 Do wynajęcia 1-piętrowy lokal usługowo-gastronomiczny 611 m2, Ząbki.Przestronny, elegancki. Obecnie funkcjonuje jako sala bankietowa. Idealny na restaurację, catering, imprezy okolicznościowe, inne usługi.Cena: 22 000 zł netto + media wg zużycia. Wym...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

22 000 PLN (36 zł/m2)

5
-
611 m2
-
15857357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowy dom z ogrodem 27121574 15857357 Do wynajęcia 3-pokojowy parterowy dom wolnostojący 80 m2 na działce 1450 m2, Białołęka Brzeziny.Doskonały dla pracowników, studentów. Cena: 4500 zł + media wg zużycia. Kaucja 4900 zł.Cicha i spokojna okolica, w promieniu 400m sklepy spożywcze, apteka...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (56 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15849314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny, wygodny dom na biuro, klimatyzacja 26963625 15849314 Do wynajęcia 3-kondygnacyjny segment skrajny 351m2 z 2007 r. na działce 663m2, Bielany Radiowo.Klimatyzacja, okablowanie okablowanie teleinformatyczne, budynek doskonały na siedzibę firmy, biuro projektowe, biuro rachunkowe, biuro, dla programistów. ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 500 PLN (41 zł/m2)

10
-
351 m2
2007
15841240 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny dom dla rodziny lub firmy, ogród 26788833 15841240 Do wynajęcia 2-piętrowy 5-pokojowy dom (bliźniak) 150m2 z 2024r. na działce 420m2, Wawer, Nadwiśle.Przestronny, funkcjonalny, doskonały dla rodziny z dziećmi lub na potrzeby firmy. Cena: 12 000 zł + media wg zużycia (prąd, woda, gaz). Wymagana kaucja...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (80 zł/m2)

5
-
150 m2
2024
15886623 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodny dom na biuro lub gabinety 27763025 15886623 Do wynajęcia 7-pokojowy dom 110m2 w zabudowie szeregowej, na działce 347 m2, Mokotów, Wyględów.Doskonały na cele mieszkaniowe dla firmy lub na biuro projektowe, biuro rachunkowe, dom jest również dostosowany pod usługi beautywellness, na salon piękno...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (72 zł/m2)

7
-
110 m2
-