• Nieruchomości Polska

Dom wolnostojący

  • Pokoje11
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 1600m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 5 400 000 PLN
  • MiastoLublin
  • Rok budowy1882

Opis szczegółowy

Na sprzedaż oferujemy kamienicę z 1882 roku, usytuowaną w samym Śródmieściu Lublina, przy głównej ulicy Tysiąclecia.
To niezwykle atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca doskonałą ekspozycję i ogromny potencjał inwestycyjny.
Budynek o powierzchni 1600 m2 znajduje się na działce o powierzchni 953 m2. W jego strukturze znajduje się:
* 17 mieszkań o powierzchni od 26 do 75 m2 (każde z oddzielnym opomiarowaniem),
* 6 lokali użytkowych doskonale nadających się pod działalność handlową lub usługową.
Kamienica wymaga przeprowadzenia prac modernizacyjno-remontowych. Obiekt posiada uregulowany status prawny oraz komplet zaleceń konserwatorskich, co ułatwia planowanie przyszłych działań inwestycyjnych. Zgodnie z wydanymi zaleceniami konserwatorskimi dopuszcza się montaż okien połaciowych w dachu, rozbiórkę komórek gospodarczych usytuowanych na podwórzu, a także podniesienie oficyny północnej o jedną kondygnację, co dodatkowo zwiększa potencjał adaptacyjny i inwestycyjny nieruchomości.
Przedmiotowy obiekt nie jest wpisany do rejestru zabytków, w związku z czym działania dotyczące wnętrz budynku nie podlegają właściwościom prawnym Miejskiego Konserwatora Zabytków. Stanowi to istotne ułatwienie w zakresie planowania i realizacji przyszłych prac. To idealna propozycja dla inwestorów szukających nieruchomości z potencjałem - zarówno pod kątem komercyjnym, jak i mieszkaniowym.
Położenie w samym centrum miasta, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych, zapewnia prestiż, doskonałą widoczność oraz łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15778736
  • Data publikacji: 13 maja 2026 14:37 (3 dni temu)
  • Liczba pokoi: 11

Mapa

Lubelskie, Lublin, Śródmieście ,
Paula Frańczak

Paula Frańczak

+48XXXXXX423
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Lublin, Śródmieście

nieruchomosci-polska-24.pl / 15778736

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

5 400 000 PLN

3 375 zł/m2
Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

Paula Frańczak

+48699585423

Główne cechy:

  • Powierzchnia 1600m2
  • Pokoje 11
  • Rok budowy 1882