• Nieruchomości Polska

2 pokoje przy metrze | balkon | Bródno

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 38m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 493 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1975

Opis szczegółowy

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² z balkonem i piwnicą, położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Warszawy - tuż przy Parku Bródnowskim oraz w pobliżu metra Kondratowicza i Bródno.
Idealna propozycja dla inwestora lub osoby szukającej mieszkania do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji.

Najważniejsze atuty:
-2 pokoje + oddzielna kuchnia
-38 m² + balkon + piwnica
-1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą
-widok na zieleń i ciche podwórko
-ogrzewanie miejskie
-parking dla mieszkańców za szlabanem
-budynek z 1975 r. (wielka płyta)

-okna plastikowe
-układ: salon, sypialnia, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój

Informacje prawne:
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - bez księgi wieczystej (brak możliwości kredytowania).
Zakup wyłącznie za gotówkę.

Opłaty:
-czynsz ok. 900 zł
-prąd i gaz według zużycia

Cena mieszkania: 493 000 zł

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.

Kompleksowa obsługa nieruchomości: sprzedaż, wynajem, kredyt i zarządzanie - wszystko w jednym miejscu- zadzwoń i sprawdź naszą ofertę. 

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15862396
  • Data publikacji: 13 maja 2026 18:07 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 10

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Targówek ,
Karolina Kornatowska

Karolina Kornatowska

+48XXXXXX955
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Targówek

nieruchomosci-polska-24.pl / 15862396

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

493 000 PLN

12 974 zł/m2
Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Karolina Kornatowska

+48570988955

Główne cechy:

  • Powierzchnia 38m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1975

Opis - 2 pokoje przy metrze | balkon | Bródno

Najważniejsze atuty:
-2 pokoje + oddzielna kuchnia
-38 m² + balkon + piwnica
-1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą
-widok na zieleń i ciche podwórko
-ogrzewanie miejskie
-parking dla mieszkańców za szlabanem
-budynek z 1975 r. (wielka płyta)

Opłaty:
-czynsz ok. 900 zł
-prąd i gaz według zużycia

Cena mieszkania: 493 000 zł

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.