• Nieruchomości Polska

Domek szkieletowy / Konstrukcja drewniana

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 48m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 27 999 PLN
  • MiastoChoroszcz
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.

Oferujemy nowoczesne konstrukcje drewniane do samodzielnego montażu lub realizacji pod klucz.

Możesz złożyć konstrukcję samodzielnie zgodnie z dołączoną instrukcją albo powierzyć wszystko nam - od projektu, przez budowę, aż po wykończenie twojego wymarzonego domku! A może garażu, sauny lub biura? Możliwości jest wiele
Najbardziej popularne modele konstrukcji to:

Kopuła - kształt oznacza mniejszą powierzchnię zewnętrzną co daje nawet 30% oszczędności na ogrzewaniu i materiałach
Stodoła daje możliwość rozbudowy oraz aranżacji wnętrza 
a Altany nie trzeba opisywać

Wykonamy również indywidualny projekt 
Zapraszam do kontaktu
 

Jeśli ta nieruchomość nie spełnia wszystkich oczekiwań - skontaktuj się z nami. Pokażemy również inne oferty dopasowane do Twoich potrzeb, w tym takie, które nie są jeszcze publikowane. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15888104
  • Data publikacji: 11 maja 2026 13:22 (5 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2

Mapa

Podlaskie, Choroszcz ,
Rafał Żebrowski

Rafał Żebrowski

+48XXXXXX974
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Choroszcz

nieruchomosci-polska-24.pl / 15888104

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

27 999 PLN

583 zł/m2
Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

Rafał Żebrowski

+48501797974

Główne cechy:

  • Powierzchnia 48m2
  • Pokoje 2

Opis - Domek szkieletowy / Konstrukcja drewniana

Najbardziej popularne modele konstrukcji to:

Stodoła daje możliwość rozbudowy oraz aranżacji wnętrza 
a Altany nie trzeba opisywać

Wykonamy również indywidualny projekt 
Zapraszam do kontaktu
 

Jeśli ta nieruchomość nie spełnia wszystkich oczekiwań - skontaktuj się z nami. Pokażemy również inne oferty dopasowane do Twoich potrzeb, w tym takie, które nie są jeszcze publikowane.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15888104
  • Data publikacji: 11 maja 2026 13:22 (5 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2