• Nieruchomości Polska

Dom szeregowiec

  • Pokoje6
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 225m2
  • Rodzaj Dom szeregowiec
  • Cena 12 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1997

Opis szczegółowy

Saska Kępa | Segment o powierzchni 225mkw. | Garaż na dwa samochody | Idealny na reprezentacyjne biuro jak i mieszkanie.
Do wynajęcia przestronny czterokondygnacyjny segment w prestiżowej lokalizacji na Saskiej Kępie o powierzchni 225mkw. przy ulicy Saskiej, o bardzo funkcjonalnym układzie. Przystosowany pod działalność gospodarczą jak i mieszkalną. Segment znajduje się w ciągu komunikacyjnym w otoczeniu zieleni i części usługowo - mieszkalnej. Dodatkowo garaż dwustanowiskowy w bryle budynku i miejsca postojowe na posesji. A wszystko dopełnia teren ogrodzony i brama wjazdowa na pilota.
Segment został zaprojektowany w sposób umożliwiający wygodne użytkowanie przez większą liczbę osób:
kilka kondygnacji z niezależnymi pomieszczeniami:
Parter - garaż, hol, pokój, toaleta, kotłownia;
I piętro - kuchnia i salon (1 balkon);
II piętro - 3 duże pokoje, łazienka, wc (2 balkony);
III piętro - otwarta przestrzeń open space.
Doskonała komunikacja z centrum Stolicy (około 6 km) i innych dzielnic, czyni tę lokalizację atrakcyjną i pożądaną na mapie Warszawy.
Dostępny od zaraz już w najmie okazjonalnym na minimum 12 miesięcy. Koszt najmu 12 000 zł + media według liczników.
Szukasz wygodnego domu/segmentu z dużą ilością ustawnych przestronnych pomieszczeń, to jest właściwe to miejsce. Znajdziesz tu 5 pokoi, mnóstwo pomieszczeń w przyziemiu oraz wielką otwartą przestrzeń na trzecim piętrze.
Oddzielna kuchnia i jadalnia stanowi idealne rozwiązanie dla rodziny jak również przestrzeń socjalną dla pracowników. Atutem jest też bardzo duża otwarta przestrzeń na ostatniej kondygnacji wraz z antresolą.
Dodatkowo uczucie ogromnego komfortu dopełniają trzy balkony na pierwszym i drugim piętrze.
Nie zwlekaj skontaktuj się z nami.

English description:
Saska Kępa | 225 sq. m. townhouse | Two-car garage | Ideal for a prestigious office or residence.
A spacious four-story townhouse for rent in a prestigious location in Saska Kępa, with an area of 225 sq m on Saska Street, featuring a highly functional layout. Suitable for both commercial and residential use. The townhouse is located along a main thoroughfare, surrounded by greenery and a mixed-use residential and commercial area. Additionally, it features a two-car garage within the building and parking spaces on the property. The property is further enhanced by a fenced-in area and a remote-controlled entrance gate.
The townhouse was designed to accommodate a larger number of people comfortably:
several floors with separate rooms:
Ground floor - garage, entryway, room, restroom, boiler room;
First floor - kitchen and living room (1 balcony);
Second floor - 3 large rooms, bathroom, toilet (2 balconies);
Third floor - open-concept space.
Excellent access to the city center (approx. 6 km) and other districts makes this location attractive and desirable on the map of Warsaw. 
Available immediately for short-term rental for a minimum of 12 months. Rent: 12,000 PLN + utilities based on meter readings.
If you're looking for a comfortable home or townhouse with plenty of spacious, versatile rooms, this is the right place. You'll find 5 bedrooms, plenty of rooms in the basement, and a large open space on the third floor. The
separate kitchen and dining room are an ideal solution for a family as well as a social space for employees. Another advantage is the very large open space on the top floor, complete with a mezzanine.
Additionally, three balconies on the first and second floors enhance the feeling of immense comfort.
Don't wait-contact us. 

Podstawowe Rok budowy : 1997 Liczba kondygnacji : 4 Stan budynku : Dobry Umeblowanie : Częściowe Kaucja : 24000
Pomieszczenia Liczba pokoi : 6 Salon : 38 mkw. Powierzchnia kuchni : 25 mkw. Liczba łazienek : 2 Lb. oddzielnych toalet : 1 Piwnica : Tak
Media i wyposażenie Klimatyzacja : Nie
Media Gaz : Tak Ogrzewanie : CO miejskie, Ciepła woda : Wodociąg miejski, Woda : Miejska Kanalizacja : Miejska
Powierzchnia dodatkowa Liczba balkonów : 3
Bezpieczeństwo Alarm : Tak Domofon : Tak Monitoring : Tak Osiedle zamknięte : Nie
Miejsca parkingowe Garaż : 2 Usytuowanie garażu : W bryle
Działka Kształt działki : Prostokąt Droga dojazdowa : Asfaltowa
Opis Wyposażenie kuchni : Kuchenka gazowa, Lodówka, Meble, Meble w zabudowie kuchennej, Mikrofalówka, Okap, Piekarnik, Pralka, Zamrażarka, Zlewozmywak, Zmywarka, Wyposażenie łazienek : Grzejnik drabinkowy, Prysznic, Umywalka, WC,
Czynsz zawiera: Woda : Nie Ogrzewanie : Nie Prąd : Nie Gaz : Nie
Nasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz pełną opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889149
  • Data publikacji: 11 maja 2026 13:37 (6 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 6

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Praga-południe ,
Tomasz Ołdak

Tomasz Ołdak

+48XXXXXX045
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom szeregowiec na wynajem - Warszawa, Praga-południe

nieruchomosci-polska-24.pl / 15889149

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

12 000 PLN

53 zł/m2
Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Tomasz Ołdak

+48221853045

Główne cechy:

  • Powierzchnia 225m2
  • Pokoje 6
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 1997

Opis - Dom Szeregowiec

kilka kondygnacji z niezależnymi pomieszczeniami:
Parter - garaż, hol, pokój, toaleta, kotłownia;
I piętro - kuchnia i salon (1 balkon);
II piętro - 3 duże pokoje, łazienka, wc (2 balkony);
III piętro - otwarta przestrzeń open space.