• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 61.1m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 984 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1954

Opis szczegółowy

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku

Rok budowy: 1954

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 61,10m2 składa się z:
-Salon,
-Dwie sypialnie,
-Kuchnia z oknem,
-Łazienka,
-Toaleta,
-Przedpokój i korytarz.

Wysokość pomieszczeń to 2,9m, co daje wyraźne poczucie przestrzeni i pozwala na bardziej swobodne zaplanowanie wnętrza.

Czynsz administracyjny wynosi około 900 zł.

Mieszkanie własnościowe.

Parking-do dyspozycji mieszkańców dostępny jest ogólnodostępny parking.

Ekspozycja okien-dwa pokoje i kuchnia z orientacją na południowy zachód, natomiast salon na północny wschód, dzięki czemu światło wpada do mieszkania przez cały dzień.

OKOLICA
Świetna lokalizacja łącząca bliskość centrum miasta z kameralnym charakterem Mokotowa oraz doskonałą komunikacją. W pobliżu znajdują się stacje metra Wierzbno i Racławicka, a także liczne linie autobusowe i tramwajowe, co zapewnia szybki i wygodny dojazd do każdej części Warszawy.

Lokalizacja oferuje również doskonały dostęp do infrastruktury miejskiej — w okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne oraz centra biznesowe. Bliskość Galerii Westfield Mokotów, Dworca Centralnego oraz lotniska dodatkowo podnosi komfort codziennego życia.

Ogromnym atutem są także tereny zielone i rekreacyjne. W pobliżu znajdują się Park Dreszera, ogródki działkowe oraz kompleks sportowo-rekreacyjny Warszawianka, dzięki czemu okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i relaksowi.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889372
  • Data publikacji: 11 maja 2026 17:37 (5 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów ,
BIURO PIÓREK HOUSE

BIURO PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX007
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Mokotów

nieruchomosci-polska-24.pl / 15889372

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

984 000 PLN

16 105 zł/m2
Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

BIURO PIÓREK HOUSE

+48730173007

Główne cechy:

  • Powierzchnia 61.1m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1954

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku

Rok budowy: 1954

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 61,10m2 składa się z:
-Salon,
-Dwie sypialnie,
-Kuchnia z oknem,
-Łazienka,
-Toaleta,
-Przedpokój i korytarz.

Czynsz administracyjny wynosi około 900 zł.

Mieszkanie własnościowe.

OKOLICA