- Nieruchomości Polska
nowoczesna kawalerka, miejsce parkingowe
- Pokoje1
- Łazienki1
- Powierzchnia 25m2
- Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
- Cena 2 350 PLN
- MiastoGdańsk
- Rok budowy2023
Opis szczegółowy
Nowoczesna kawalerka o powierzchni 25,57 m2, położona na parterze w nowym, kameralnym budynku posadowionym na ogrodzonej działce.
Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej części Gdańska Oliwy przy ulicy Polanki. Jedna z najpiękniejszych i najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska. Idealny wybór dla osób ceniących sobie prestiżową lokalizację w centrum miasta, a jednocześnie szukających komfortu zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku.
Mieszkanie idealnie nadaje się dla singla lub pary.
Dostępne od 1 czerwca 2026 r.
Pomieszczenia:
- salon wyposażony w rozkładaną kanapę, stół, 2 krzesła,
pojemną szafę w zabudowie,
- aneks kuchenny wyposażonym w lodówkę, piekarnik,
zmywarkę, płytę grzewczą,
- łazienka z prysznicem, pralka,
- przedpokój z szafą w zabudowie
Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe na zamkniętej posesji.
Lokalizacja
Nieruchomość położona niedaleko Uniwersytetu Gdańskiego, kompleksu biurowego Alchemia oraz Olivia Business Center. Posiada świetny dostęp do komunikacji miejskiej - PKM, SKM, przystanek autobusowy, tramwajowy. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo - usługowa, Galeria Bałtycka, Lidl. W sąsiedztwie wspaniałe tereny zielone Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, ścieżki rowerowe i szlaki spacerowe.
Zalety
- ogrodzony teren, wjazd przez bramę na pilota,
- nowa, kameralna inwestycja, w budynku tylko 8 mieszkań,
- wysoki standard wykończenia,
- zupełnie nowe mieszkanie, nie były jeszcze zamieszkane,
- miejsce parkingowe na zamkniętej posesji,
Koszty eksploatacyjne: czynsz 2350 zł + opłaty za media wg zużycia + opłata wspólnotowa 100 zł.
Kaucja 3000 zł.
Zapraszam do kontaktu.
---------------------------------------------
Dom & House - Specjaliści od marzeń.
- Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji
- Znajdziemy najtańszy kredyt
- Pomoc prawna dzięki współpracy z najlepszymi kancelariami notarialnym i prawnymi
- Znajdziemy najtańsze ubezpieczenie nieruchomości
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889588
- Data publikacji: 12 maja 2026 10:22 (8 godzin temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 1
Mapa
Pomorskie, Gdańsk, Oliwa ,
Kawalerka na wynajem - Gdańsk, Oliwa
nieruchomosci-polska-24.pl / 15889588
2 350 PLN
94 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 25m2
- Pokoje 1
- Łazienki 1
- Rok budowy 2023
Opis - nowoczesna kawalerka, miejsce parkingowe
Mieszkanie idealnie nadaje się dla singla lub pary.
Dostępne od 1 czerwca 2026 r.
Pomieszczenia:
- salon wyposażony w rozkładaną kanapę, stół, 2 krzesła,
pojemną szafę w zabudowie,
- aneks kuchenny wyposażonym w lodówkę, piekarnik,
zmywarkę, płytę grzewczą,
- łazienka z prysznicem, pralka,
- przedpokój z szafą w zabudowie
Lokalizacja
Zalety
- ogrodzony teren, wjazd przez bramę na pilota,
- nowa, kameralna inwestycja, w budynku tylko 8 mieszkań,
- wysoki standard wykończenia,
- zupełnie nowe mieszkanie, nie były jeszcze zamieszkane,