• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 37.9m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 359 000 PLN
  • MiastoSzczecin
  • Rok budowy1975

Opis szczegółowy

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37,90 m², położone na szóstym piętrze wysokiego bloku (lata 70.) przy ul. Krasińskiego w Szczecinie.

To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz wygodny układ pomieszczeń z osobną kuchnią.

Układ mieszkania:

Mieszkanie jest w pełni rozkładowe – wejście do każdego pomieszczenia prowadzi z korytarza.

Powierzchnie pomieszczeń:
• pokój dzienny z balkonem francuskim (14,9m2)
• sypialnia (8,2m2)
• kuchnia - oddzielna wyposażone w niezbędne sprzęty AGD (4,6m2)
• łazienka z wanną i wc (5m2)
• korytarz (5,5m2)
• korytarz z dwoma dużymi szafami,

Dodatkowo:

• piwnica

Standard mieszkania:

• do własnej aranżacji (nieruchomość była wynajmowana przez kilka lat)

Ogrzewanie i koszty:

• ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej

Koszty:
• czynsz do spółdzielni – ok. 600 zł ( zawiera fundusz remontowy + woda + ścieki)
• prąd według zużycia

Budynek:

• budynek po termomodernizacji,
• domofon cyfrowy,

Parkowanie:

- Nieruchomość znajduje się poza strefą płatnego parkowania.

Lokalizacja:

Dużym atutem nieruchomości jest świetna komunikacja z centrum Szczecina.
• centrum miasta – ok. 5 minut samochodem

Dlaczego warto?

Świetna komunikacja z centrum.
Dobra opcja inwestycyjna pod wynajem.

Do zobaczenia na prezentacji!

Klucze w biurze :)

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889908
  • Data publikacji: 12 maja 2026 17:37 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 6 / 11

Mapa

Zachodniopomorskie, Szczecin, Niebuszewo ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Szczecin, Niebuszewo

nieruchomosci-polska-24.pl / 15889908

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

359 000 PLN

9 472 zł/m2
Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 37.9m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1975

Opis - Mieszkanie

Układ mieszkania:

Powierzchnie pomieszczeń:
• pokój dzienny z balkonem francuskim (14,9m2)
• sypialnia (8,2m2)
• łazienka z wanną i wc (5m2)
• korytarz (5,5m2)
• korytarz z dwoma dużymi szafami,

Dodatkowo:

• piwnica

Standard mieszkania:

Ogrzewanie i koszty:

• ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej

• centrum miasta – ok. 5 minut samochodem

Dlaczego warto?

Świetna komunikacja z centrum.
Dobra opcja inwestycyjna pod wynajem.

Do zobaczenia na prezentacji!

Klucze w biurze :)

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889908
  • Data publikacji: 12 maja 2026 17:37 (1 godzinę temu)