• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 41m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 640 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2015

Opis szczegółowy

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Ursusa i Piastowa przy ul. Stanisława Bodycha

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą

Rok budowy: 2015

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:
- salon z aneksem kuchennym (wyjście na taras),
- sypialnia,
- łazienka z wanną i zabudową,
- przedpokój z dużą szafą.

Powierzchnia dodatkowa:
-taras 11,5m2.

Czynsz administracyjny wynosi około 500zł.

Mieszkanie własnościowe.

Parking-do dyspozycji mieszkańców dostępny jest ogólnodostępny parking.

Ekspozycja okien- południe.

OKOLICA
Osiedle zamknięte i monitorowane, z całodobową ochroną, zapewniające mieszkańcom komfort, prywatność i poczucie bezpieczeństwa. Doskonała lokalizacja na pograniczu Ursusa i Piastowa gwarantuje sprawny dojazd do centrum Warszawy dzięki dogodnemu dostępowi do kolei, komunikacji autobusowej oraz tras S8 i A2. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, szkoły, restauracje oraz tereny rekreacyjne sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890503
  • Data publikacji: 13 maja 2026 15:52 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 5 / 5

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Ursus ,
BIURO PIÓREK HOUSE

BIURO PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX007
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Ursus

nieruchomosci-polska-24.pl / 15890503

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

640 000 PLN

15 610 zł/m2
Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

BIURO PIÓREK HOUSE

+48730173007

Główne cechy:

  • Powierzchnia 41m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2015

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK/OSIEDLE

Rok budowy: 2015

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:
- salon z aneksem kuchennym (wyjście na taras),
- sypialnia,
- łazienka z wanną i zabudową,
- przedpokój z dużą szafą.

Powierzchnia dodatkowa:
-taras 11,5m2.

Czynsz administracyjny wynosi około 500zł.

Mieszkanie własnościowe.

Ekspozycja okien- południe.

OKOLICA
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 173 007, 530 835 079