- Nieruchomości Polska
Dom bliźniak
- Pokoje4
- Łazienki2
- Powierzchnia 100m2
- Rodzaj Dom bliźniak
- Cena 1 250 000 PLN
- MiastoWrocław
- Rok budowy2019
Opis szczegółowy
Maślice Bliźniak 2019r Lux 4 Pokoje Lux! MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW!
Maślice Bliźniak 2019r Lux 4 Pokoje Lux!
Komfortowy komfortowy, 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90 m² (rok budowy 2019) GOTOWY DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ. Dom zadbany i nowocześnie wykończony
. Zlokalizowany na zielonych i spokojnych wrocławskich Maślicach.
To idealna propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni do życia w świetnej lokalizacji – blisko natury, a jednocześnie z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej.
LOKALIZACJA:
Dom znajduje się w kameralnym, zielonym otoczeniu, tuż przy parku i stawie Królewieckim – miejscu idealnym na spacery czy rodzinny piknik.
– Blisko przystanek komunikacji- miejskiej wygodny dojazd do centrum i innych części miasta.
Zaledwie kilka kroków od domu znajdują się:
– centrum handlowe N-Park,
– centrum medyczne Sonokard,
– Biedronka, Brico Marche, stacja Orlen,
– Fitness Academy,
– W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się dwie nowoczesne szkoły podstawowe i przedszkole.
To zapewnia wygodę codziennego życia bez konieczności dojazdów.
UKŁAD I FUNKCJONALNOŚĆ:
Idealny układ dla rodziny.
Dom ma trzy poziomy, dzięki czemu idealnie łączy funkcje wypoczynkowe, codziennego życia oraz pracy zdalnej:
Parter:
– Przestronny, jasny salon z wyjściem na taras i ogród,
– W pełni wyposażona kuchnia ze sprzętem AGD,
– Toaleta baterią bidetową
– Wiatrołap
Piętro:
– Dwie przytulne sypialnie,
– Komfortowa łazienka z wanną.
Antresola:
– Przestrzeń do własnej aranżacji – idealna na domowe biuro, pokój hobby, siłownię lub trzecią sypialnię. Obecnie sypialnia rodziców 25m2
OPŁATY:
Gaz: ok. 190 zł /mies.
woda: ok. 150 zł / mies.
PARAMETRY TECHNICZNE
Powierzchnia użytkowa (KW): 65,71 m²
poddasze ok. 25 m²
Działka: ok. 90 m²
DODATKOWE ATUTY:
– Południowa ekspozycja okien – gwarancja naturalnego światła przez cały dzień i niższych kosztów ogrzewania,
– Zadaszony taras (12 m²) i ogród po stronie południowej - idealne nasłonecznienie (76 m²) – idealne miejsce na relaks, grill lub zabawy dzieci,
– Funkcjonalny domek ogrodowy – część gospodarcza oraz druga część domek zabaw dla dzieci,
– Naziemne miejsce postojowe
– Nowoczesny piec gazowy – zapewnia efektywne i ekonomiczne ogrzewanie,
– Ogrzewanie podłogowe na parterze
– Klimatyzacja,
– Biokominek - przytulny klimat
– Rolety zewnętrzne elektryczne,
– Niskie koszty utrzymania,
– Sprzedaż z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem – wystarczy się wprowadzić i cieszyć nowym domem!
– Pełna własność z KW - bez obciążeń.
Miejsce postojowe naziemne : dodatkowo płatne 20 000 zł
Zaapraszam serdecznie
ANNA
Świadectwo charakterystyki energetycznej - zapotrzebowanie na energię:
EU - użytkową (kWh/m2*rok): 100.00; EK - końcową (kWh/m2*rok): 100.00; EP - nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 100.00; EC02 - Wielkość emisji CO2 (t C02/m2*rok): 100.00; UOZE - Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową [%]: 100.00;
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891153
- Data publikacji: 14 maja 2026 21:37 (1 godzinę temu)
- Liczba łazienek: 2
- Liczba pokoi: 4
Mapa
Dolnośląskie, Wrocław ,
Dom bliźniak na sprzedaż - Wrocław
nieruchomosci-polska-24.pl / 15891153
1 250 000 PLN
12 500 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 100m2
- Pokoje 4
- Łazienki 2
- Rok budowy 2019
Opis - Dom Bliźniak
Maślice Bliźniak 2019r Lux 4 Pokoje Lux!
LOKALIZACJA:
Zaledwie kilka kroków od domu znajdują się:
Parter:
– Przestronny, jasny salon z wyjściem na taras i ogród,
– W pełni wyposażona kuchnia ze sprzętem AGD,
– Toaleta baterią bidetową
– Wiatrołap
Piętro:
– Dwie przytulne sypialnie,