• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 43m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 850 000 PLN
  • MiastoWrocław
  • Rok budowy2022

Opis szczegółowy

Opiekun oferty
Kinga Kuźnia
Numer licencji PFRN 30901
tel. XXXXX602

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego apartamentu o przestronnym wnętrzu!
Otoczenie nieruchomości:
Mieszkanie znajduje się na Przedmieściu Oławskim, w prestiżowej inwestycji położonej nad samą rzeką, w bezpośrednim sąsiedztwie Podwala i Starego Miasta. To doskonale skomunikowana część Wrocławia przystanki tramwajowe i autobusowe znajdują się tuż przy osiedlu.
Okolica łączy zalety aktywnego wypoczynku i codziennej wygody, w pobliżu rozciągają się malownicze tereny spacerowe z pomostami nad Oławką, a także bogata infrastruktura handlowo-usługowa.

Układ pomieszczeń:
Salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon
Sypialnia
Łazienka
Przedpokój

Najważniejsze informacje:
- Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych;
- Wysokość 3,4 m2;
- Klimatyzacja;
- Czynsz ok.1100 zł za nieruchomość;
- Podwójne miejsce parkingowe w garażu podziemnym 80 000 zł;

Udogodnienia w budynku i na osiedlu:
- Apartament wybudowany w 2022 roku, objęty pięcioletnią rękojmią deweloperską
- Eleganckie lobby z usługą concierge
- Przestrzeń coworkingowa
- Ogólnodostępny, płatny parking podziemny dla gości
- Monitorowany teren osiedla i ochrona 24/7
- Dwie windy
- Strefa SPA dla mieszkańców - sauna sucha i parowa
- Siłownia dostępna dla mieszkańców
- Sala zabaw dla dzieci
- Rowerownia
- Strefa ładowania samochodów elektrycznych
- Wewnętrzny system filtracji wody w budynku

Rekomendacja Eksperta SDP Nieruchomości:
To wyjątkowa oferta na wrocławskim rynku nieruchomości, idealna dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w centrum. Doskonała lokalizacja gwarantuje bliskość szkół, usług i terenów rekreacyjnych, oszczędzając czas na dojazdach. Idealne rozwiązanie dla wymagających - łączy komfort życia z miejskim dynamizmem.

Niedostateczne środki? To nie problem. Pomagamy w uzyskaniu finansowania na tę i inne nieruchomości. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Opiekun oferty
Kinga Kuźnia
Numer licencji PFRN 30901
tel. XXXXX602 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893750
  • Data publikacji: 16 maja 2026 10:10 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 6 / 6

Mapa

Dolnośląskie, Wrocław, Stare miasto ,
Kinga Kuźnia

Kinga Kuźnia

+48XXXXXX602
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Wrocław, Stare Miasto

nieruchomosci-polska-24.pl / 15893750

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

850 000 PLN

19 767 zł/m2
Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

Kinga Kuźnia

+48602101602

Główne cechy:

  • Powierzchnia 43m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2022

Opis - Mieszkanie

Opiekun oferty
Kinga Kuźnia
Numer licencji PFRN 30901
tel. 602 101 602

Otoczenie nieruchomości:

Układ pomieszczeń:
Salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon
Sypialnia
Łazienka
Przedpokój

Najważniejsze informacje:
- Wysokość 3,4 m2;
- Klimatyzacja;
- Czynsz ok.1100 zł za nieruchomość;

Udogodnienia w budynku i na osiedlu:
- Eleganckie lobby z usługą concierge
- Przestrzeń coworkingowa
- Ogólnodostępny, płatny parking podziemny dla gości
- Monitorowany teren osiedla i ochrona 24/7
- Dwie windy
- Strefa SPA dla mieszkańców - sauna sucha i parowa
- Siłownia dostępna dla mieszkańców
- Sala zabaw dla dzieci
- Rowerownia
- Strefa ładowania samochodów elektrycznych