- Nieruchomości Polska
Lokal Komercyjny lokal biurowy
- Pokoje11
- Łazienki-
- Powierzchnia 337m2
- Rodzaj Lokal biurowy
- Cena 43 606 PLN
- MiastoWarszawa
- Rok budowy2017
Opis szczegółowy
Do wynajęcia wykończona w wysokim standardzie, umeblowana powierzchnia biurowa. Obecny podział powierzchni to gabinety/pokoje, salki spotkań. Dostęp do tarasu z widokiem na panoramę Warszawy.
Budynek:
Szucha Premium Offices to nowoczesny i prestiżowy budynek biurowy w standardzie klasy A oferujący ok. 6 500 m2 nowoczesnej przestrzeni biurowej do wynajęcia. Starannie zaprojektowane piętra pozwalają na swobodne dostosowanie powierzchni do potrzeb, zarówno w układzie gabinetowym jak i open space.
Budynek certyfikowany w standardzie LEED Platinium zapewni Najemcom wiele udogodnień - kawiarnię, centrum konferencyjne, ATM, usługi consierge, stację ładowania dla samochodów elektrycznych, parking dla kurierów i taksówek oraz osób niepełnosprawnych, parking dla rowerów, myjnię samochodową.
Lokalizacja:
Budynek zlokalizowany jest w historycznym a jednocześnie doskonale skomunikowanym miejscu, u zbiegu Al. Szucha i ul. Lwowskiej w dzielnicy Śródmieście. Bliskość linii tramwajowych oraz autobusowych zapewnia sprawne i dogodne połączenia z innymi częściami miasta.
Building:
Luxury office building located at historic Szucha Avenue with easy access to public transport means. Carefully designed floor spaces allows for variety of interior designs including offices and open space. The building certificated in LEED Platinium standard provides a number of amenities including restaurant in the adjacent Palace, coffee bar, conference center, ATM, Consierge, electric car charging, parking bay for taxies and couriers, parking for handicapped, bicycle racks and a car wash.
Warunki handlowe Koszty eksploatacyjne m2 : 38,45 PLN Współ. pow. wspól. (%) : 7,00 % Min. okres najmu (lat) : 5 Parking podziemny - miejsce : 250 EUR Dostępne w budynku : bankomat, centrum konferen., kawiarnia, myjnia samochodowa, parking dla rowerów, restauracja,
Standard Klimatyzacja : Tak Wentylacja wymuszona : Nie Otwierane okna : Nie Podwieszane sufity : Tak Podnoszone podłogi : Tak Światłowód : Tak Okablowanie komputerowe : Tak Okablowanie elektryczne : Tak Okablowanie telefoniczne : Tak
Bezpieczeństwo budynku Ochrona : Tak Monitoring : Tak Recepcja : Tak
Budynek Rodzaj budynku : Biurowiec
Bezpieczeństwo Kontrola dostępu : Tak Czujniki dymu : Tak Tryskacze : Nie Alarm : Tak
Informacje o budynku Rok budowy : 2017 Powierzchnia całkowita : 7 900 mkw. Powierzchnia biurowa netto : 8 500 mkw. Powierzchnia typowego piętra : 1 200 m2 Kondygnacje naziemne : 7 Kondygnacje podziemne : 3 Winda : Tak Współ. miejsc parkingowych : 125
Nasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz pełną opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność
Cena ofertowa 9099 EURO (przyjety kurs:4.7924 z dnia:XXXXX-11) cena w PLN:43606
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894431
- Data publikacji: 18 maja 2026 13:22 (6 godzin temu)
- Liczba pokoi: 11
- Piętro: 5 / 5
Mapa
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście ,
Lokal Biurowy na wynajem - Warszawa, Śródmieście
nieruchomosci-polska-24.pl / 15894431
43 606 PLN
129 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 337m2
- Pokoje 11
- Rok budowy 2017