- Nieruchomości Polska
Działki pod zabudowę w dobrej lokalizacji
- Pokoje-
- Łazienki-
- Powierzchnia 1000m2
- Rodzaj Działka budowlana
- Cena 105 000 PLN
- MiastoŁosinno
- Rok budowy-
Opis szczegółowy
Opis działki;
Do sprzedaży 1 z 5 działek na teren zostały wydane warunki zabudowy na wybudowanie 5 budynku mieszkalnych jednorodzinnych, następnie na każdą z działek zostało wystąpione o WZ na wybudowanie budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Teren na którym położone są działki jest płaski. Dojazd do działki drogą utwardzoną gruntową Przy drodze głównej znajduje się sieć wody miejskiej, sieć energii elektrycznej, oraz sieć telekomunikacyjna. Szerokość drogi wewnętrznej wynosi 6m.
Działki o powierzchni od 1000 m2 do 1500 m2 usytuowane od ulicy Polnej/Pułtuskiej. Działka usytuowana przy ul. Polnej stosunkowo cicha, nie słychać nadto ulicy Pułtuskiej. W okolicy nowa zabudowa domów mieszkalnych jednorodzinnych.
Ceny działek wyglądają następująco:
Powierzchnia 1000 m2 - 105 000 zł / 105 zł/m2
Powierzchnia 1200 m2 - 126 000 zł / 105 zł/m2
Powierzchnia 1300 m2 - 143 000 zł / 110 zł/m2
Powierzchnia 1411 m2 - 148 000 zł / 105 zł/m2
Powierzchnia 1500 m2 - 157 500 zł / 105 zł/m2
Lokalizacja:
Łosinno to cicha i spokojna miejscowość, położona niespełna 7 km Wyszkowa. Do większych miejscowości samochodem dojedziemy w:
- 7 min. Wyszków (Pełna infrastruktura miasto powiatowe, pełno sklepów, urzędy, sąd, basen)
- 17 min. Pułtusk
- 1 h 10 min. Warszawa
Jeżeli potrzebujesz większej ilość informacji, zapraszam do kontaktu!
Oferta wyłącznie u nas.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896280
- Data publikacji: 20 maja 2026 13:52 (8 godzin temu)
Mapa
Mazowieckie, Łosinno ,
Działka budowlana na sprzedaż - Łosinno
nieruchomosci-polska-24.pl / 15896280
105 000 PLN
Główne cechy:
- Pow. działki 1000m2
Opis - Działki pod zabudowę w dobrej lokalizacji
Opis działki;
Ceny działek wyglądają następująco:
Powierzchnia 1000 m2 - 105 000 zł / 105 zł/m2
Powierzchnia 1200 m2 - 126 000 zł / 105 zł/m2
Powierzchnia 1300 m2 - 143 000 zł / 110 zł/m2
Powierzchnia 1411 m2 - 148 000 zł / 105 zł/m2
Powierzchnia 1500 m2 - 157 500 zł / 105 zł/m2
Lokalizacja:
- 17 min. Pułtusk
- 1 h 10 min. Warszawa
Oferta wyłącznie u nas.
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896280
- Data publikacji: 20 maja 2026 13:52 (8 godzin temu)