• Nieruchomości Polska

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 33m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 680 000 PLN
  • MiastoGdańsk
  • Rok budowy2024

Opis szczegółowy

PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO

Nowe mieszkanie z loggią Gdańsk Morena

Na sprzedaż świeżo wykończone, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 33,4 m², położone przy ul. Myśliwskiej 32 w Gdańsku, w dzielnicy Piecki Migowo Morena.

Lokal znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego budynku z 2024 roku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, urządzone w nowoczesnym standardzie i wyposażone w system smart house.

Najważniejsze atuty:

*świeżo wykończone mieszkanie
*pełne umeblowanie
*budynek z 2024 roku
*duża loggia o powierzchni 8 m²
*system smart house
*doskonała lokalizacja Gdańsk Morena
*prywatna siłownia dla mieszkańców
*sala zabaw dla dzieci
*miejsce postojowe przynależne do mieszkania
*gotowe do wprowadzenia

Informacje o mieszkaniu:

*powierzchnia użytkowa 33,4 m²
*liczba pokoi 1
*piętro 3 z 4
*typ zabudowy blok
*rok budowy 2024
*loggia 8 m²
*lokalizacja ul. Myśliwska 32 Gdańsk Piecki Migowo Morena

Miejsce postojowe:

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe, dodatkowo płatne 30 000 zł. Zakup miejsca jest obligatoryjny.

Budynek i udogodnienia:

*Nowoczesny budynek z 2024 roku oferuje mieszkańcom dodatkowe udogodnienia, takie jak prywatna, w pełni wyposażona siłownia oraz sala zabaw dla dzieci. To rozwiązanie, które podnosi komfort codziennego życia i wyróżnia inwestycję na tle innych nieruchomości.

Lokalizacja:

Morena to jedna z bardzo dobrze skomunikowanych i wygodnych dzielnic Gdańska. Lokalizacja przy ul. Myśliwskiej zapewnia szybki dostęp do infrastruktury handlowo usługowej, komunikacji miejskiej oraz terenów rekreacyjnych.

To idealna propozycja dla osób szukających nowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w nowoczesnym budynku, jak również dla inwestora poszukującego lokalu pod wynajem.

Nie masz czasu a chcesz szybko i korzystnie sprzedać swoją nieruchomość w Gdańsku lub okolicy?

90% naszych ofert sprzedajemy w ciągu 3 miesięcy w cenie rynkowej.

Jesteś INWESTOREM i szukasz BEZPIECZNEJ LOKATY KAPITAŁU?

Naszą misją jest polecać naszym klientom tylko najlepsze nieruchomości na inwestycje. Zgłoś się do nas, zaproponujemy Ci taką ofertę, na której NAJWIĘCEJ ZAROBISZ.

BEZPIECZNA TRANSAKCJA oznacza, że PRZEPROWADZIMY CIĘ ZA RĘKĘ przez cały proces zakupu nieruchomości oraz zweryfikujemy wszystkie niezbędne dokumenty do jej sfinalizowania.

Jeżeli POTRZEBUJESZ WIĘCEJ PIENIĘDZY na zakup nieruchomości to nasz ekspert:

- Bezpłatnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową,
- Zaoferuje Ci NAJLEPSZE możliwe warunki uzyskania KREDYTU hipotecznego.

Dowiedz się więcej pod adresem www.DobraOferta.Pro

* 11 lat doświadczenia w sprzedaży nieruchomości.
* Najlepsza jakość ogłoszeń w Polsce.
* Profesjonalna koordynacja transakcji.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897231
  • Data publikacji: 22 maja 2026 09:22 (11 minut temu)
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 3 / 4

Mapa

Pomorskie, Gdańsk, Piecki migowo ,
Monika Hendel-Kubiak

Monika Hendel-Kubiak

+48XXXXXX074
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Gdańsk, Piecki Migowo

nieruchomosci-polska-24.pl / 15897231

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

680 000 PLN

20 606 zł/m2
Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

Monika Hendel-Kubiak

+48535174074

Główne cechy:

  • Powierzchnia 33m2
  • Pokoje 1
  • Rok budowy 2024

*pełne umeblowanie
*budynek z 2024 roku
*duża loggia o powierzchni 8 m²
*system smart house
*doskonała lokalizacja Gdańsk Morena
*prywatna siłownia dla mieszkańców
*sala zabaw dla dzieci
*miejsce postojowe przynależne do mieszkania
*gotowe do wprowadzenia

Informacje o mieszkaniu:

*powierzchnia użytkowa 33,4 m²
*liczba pokoi 1
*piętro 3 z 4
*typ zabudowy blok
*rok budowy 2024
*loggia 8 m²
*lokalizacja ul. Myśliwska 32 Gdańsk Piecki Migowo Morena

Miejsce postojowe:

Budynek i udogodnienia:

Lokalizacja: