• Nieruchomości Polska

Przestronne i wygodne trzy pokoje, garaż

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 71m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 6 200 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2010

Opis szczegółowy

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 71,5 m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 2010 r. przy ul. Grupy AK „Północ”, Mokotów Czerniaków.

Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt.

Cena: 6 200 zł + 1 200 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 10 000 zł.

Znakomita lokalizacja, spokojne, zielone otoczenie. Blisko liczne sklepy i punkty usługowe, poczta, salon kosmetyczny, fryzjer, przychodnia, weterynarz, centrum budowlane, sklepy meblowe, 7 min. pieszo do przystanków autobusowych. W okolicy liczne placówki edukacyjne: żłobki (najbliższy 10 min. pieszo), przedszkola (4 min.) i szkoły podstawowe (15 min.).  W pobliżu Park Akcji „Burza”, park Łazienki Królewskie oraz Jeziorko Czerniakowskie.

Mieszkanie to:
* salon z otwartą kuchnią: kanapa, fotel, stolik kawowy, telewizor, szafka RTV, szafa;
* otwarta kuchnia: lodówka, zmywarka, piekarnik, kuchenka, stół i 2 krzesła;
* sypialnia: łóżko, szafa w zabudowie, stolik nocny, komoda;
* pokój/gabinet: nieumeblowany;
* łazienka: wanna z funkcją prysznica, umywalka, WC, pralka;
* garderoba/pomieszczenie gospodarcze;
* przedpokój: szafa;
* balkon.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym obowiązkowe, dodatkowo płatne 300 zł.

Osiedle zamknięte, jest monitoring i ochrona.

Oferta biura nieruchomości, prowizja płatna dopiero po podpisaniu umowy najmu. Więcej propozycji na naszej stronie topbrokers(kropka)pl Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897678
  • Data publikacji: 22 maja 2026 16:22 (2 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 3 / 4

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów ,
Artem Matskiv

Artem Matskiv

+48XXXXXX632
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na wynajem - Warszawa, Mokotów

nieruchomosci-polska-24.pl / 15897678

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

6 200 PLN

87 zł/m2
Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Artem Matskiv

+48795994632

Główne cechy:

  • Powierzchnia 71m2
  • Pokoje 3
  • Rok budowy 2010

Opis - Przestronne i wygodne trzy pokoje, garaż

Osiedle zamknięte, jest monitoring i ochrona.

Oferta biura nieruchomości, prowizja płatna dopiero po podpisaniu umowy najmu. Więcej propozycji na naszej stronie topbrokers(kropka)pl

Szczegóły oferty