• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Wzgórza Krzesławickie

Znalezionych ofert: 72

15890734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883674 15890734 Działka budowlana - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice, ul. ks. Kazimierza Figlewicza Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1002 m² , położona na obrzeżach Krakowa, w spokojnej części Nowej Huty - Łuczanowicach. W sąsiedzt...

Kraków (Wzgórza Krzesławickie), ks. Kazimierza Figlewicza

298 000 PLN (297 zł/m2)

-
-
1004 m2
-
15890917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883415 15890917 *zdjęcia należą do wł. oferty Działka usługowa 44 a Kraków - Grębałów, ul Darwina. Wystawiona na szybką sprzedaż działka usługowa o wymiarach 54 m x 80 m. Działka posiada dostęp do drogi publicznej bez ograniczeń t...

Kraków (Wzgórza Krzesławickie), Darwina

2 447 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
4431 m2
-
15834081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26733419 15834081 Do sprzedania dom 231 m2 przy ulicy Darwina dzielnica wzgórza Krzesławickie. Działka 882m2 Dom w którym mogą mieszkać dwie rodziny. Dwa oddzielne wejścia. Lokalizacja przy osiedlu Grębałów. Okolica kameralna, zabudowana domami jednorodzinnym...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 640 000 PLN (6 097 zł/m2)

6
3
269 m2
2006
15893281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27906259 15893281 Kraków- os. Wadów - ul. Za Ogrodem Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną 2 działki do sprzedania: - 986m2 - 370 000zł - wymiary 43,4mx22,8m - 917m2 -...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

350 000 PLN

-
-
917 m2
-
15893239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27906260 15893239 Kraków- os. Wadów Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną 2 działki do sprzedania: - 986m2 - 370 000zł - wymiary 43,4mx22,8m - 917m2 - 350000zł - ...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

370 000 PLN

-
-
986 m2
-
15845066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26850305 15845066 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż: jasne mieszkanie 42 m² w stanie deweloperskim - Wzgórza Krzesławickie, Kantorowice Nowoczesne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 42,1 m2 z balkonem 9 m2 , 1 miejscem postojowym ...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

526 000 PLN (12 524 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15892998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899689 15892998 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

514 282 PLN (14 286 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15892996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899688 15892996 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 170 PLN (13 021 zł/m2)

3
-
56 m2
2025
15892992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899684 15892992 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

670 020 PLN (13 138 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15892997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899690 15892997 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

835 677 PLN (12 857 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15892994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899686 15892994 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

704 306 PLN (11 937 zł/m2)

4
-
59 m2
2025
15892995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899687 15892995 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności Oferta skierow...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 790 PLN (13 643 zł/m2)

3
-
51 m2
2025