• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Kraków Nowa Huta

Znalezionych ofert: 26

15793429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26037764 15793429 Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący - Kraków, okolice ul. Suchy Jar Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego domu o powierzchni użytkowej 108,38 m² , położonego na zadbanej działce o powierzchni 8,5 ara . Nieruchomość znajduje s...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 285 000 PLN (11 898 zł/m2)

5
2
108 m2
2023
15892059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898084 15892059 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa, przy ul. Betonowej . Budowa rozpoczęta: marze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025
15891553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897732 15891553 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa, przy ul. Betonowej . Budowa rozpoczęta: marze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025
15891646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897733 15891646 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa, przy ul. Betonowej . Budowa rozpoczęta: marze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025
15891461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897731 15891461 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa. Budowa rozpoczęta: marzec 2025 Planowane ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025
15891739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897734 15891739 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa, przy ul. Betonowej . Budowa rozpoczęta: marze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025
15892018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897730 15892018 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa, przy ul. Betonowej . Budowa rozpoczęta: marze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025
15891936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897798 15891936 Biuro Nieruchomości BRACIA SADURSCY ma do zaoferowania 4 domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120m2 z powierzchnią działki od 3,8 do 5 arów. Domy zlokalizowane w zielonej okolicy niskiej zabudowy w Nowej Hucie. Ni...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

4
1
120 m2
2025
15890765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27883640 15890765 Dom, Kraków, ul Rumiakowa, 165 m 2 , działka 10 a, 1697 tys zł. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2023 roku, położony w Krakowie przy ul. Rumiankowej. Nieruchomość posadowiona na działce 10 arów , w pełnej własnoś...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 697 000 PLN (9 428 zł/m2)

6
2
180 m2
2023
15629437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22827864 15629437 Branice. Gustownie urządzony i wyposażony nowy dom wolnostojący z basenem, na działce o pow. 0.12ha. W pełni umeblowany, można się wprowadzać. Powierzchnia 100m2, parter użytkowy, poddasze do ewentualnej adaptacji. Położony w Branicach ok 8 km od ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 975 000 PLN (29 750 zł/m2)

3
1
100 m2
2024
15888576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27817191 15888576 KOMFORTOWY DOM PARTEROWY NA DZIAŁCE 10 ARÓW - GOTOWY DO ZAMIESZKANIA LOKALIZACJA: Tam gdzie kończy się Kraków, tam zaczynają się Niepołomice. To właśnie tutaj w odległości 1,5 km od granicy Niepołomic na działce 1000 ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 899 000 PLN (12 493 zł/m2)

4
-
152 m2
2023
15888267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27807271 15888267 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż połowę bliźniaka 98m2 okolica ulicy Igołomskiej w Krakowie. Oferowana nieruchomość jest sprzedawana w stanie developerskim po odbiorze. Kupujący nie płaci podatku Pcc. Zostały dwa lokale z dzi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (6 902 zł/m2)

4
2
123 m2
2025