• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 218

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15462510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19108029 15462510 Tylko u nas! Biuro Union House ma przyjemność przedstawić na sprzedaż kameralny budynek w Krakowie mieszczący się przy ulicach Orawska, Spiska.Lokalizacja: Budynek położony jest w krakowskiej dzielnicy Podgórze, znanej z bogatej his...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 150 000 PLN (22 897 zł/m2)

6
3
137.57 m2
2016
15192942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 12178672 15192942 Dom o powierzchni 166,51m2 - ul. Łukasiewicza. Powierzchnia działki 332m2. Oferujemy do sprzedaży dom jednopiętrowy z cegły zlokalizowany w dzielnicy OlszaOsiedle Oficerskie. Rozkład pomieszczeń: Pierwsze piętro - cztery oddzielne pokoje, jasna ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 550 000 PLN (15 361 zł/m2)

7
2
166 m2
1970