• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 218

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15884432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27701827 15884432 Soboniowice 1,48 ha działka z domem i warsztatem potencjał inwestycyjny KrakówNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w zielonej, spokojnej części Krakowa — Soboniowice, składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 1,48 ha. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 200 000 PLN (8 571 zł/m2)

3
-
140 m2
1960
15893392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Premium/Ogród/ Fotowoltaika/ Miejsce Postojowe 27910112 15893392 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego przy ul. Tynieckiej — w prestiżowej i zielonej części Krakowa, tuż przy Tynieckim Parku Krajobrazowym. To wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących ...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 000 PLN (14 019 zł/m2)

4
2
107 m2
2020
15886699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27765460 15886699 Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o pow. ok 275m2 położony na 16 arowej działce zlokalizowany południu Krakowa- Swoszowicach. DOM Powierzchnia całkowita domu to ok 275 m2. Nieruchomość przystosowana do zamieszkania dla 2 rodzin - posiada dwa o...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 450 000 PLN (8 909 zł/m2)

8
3
275 m2
1986
15893254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27906278 15893254 Na sprzedaż domy wolnostojące w dzielnicy Zwierzyniec. Lokalizacja w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa. Zaraz koło Lasu Wolskiego, Zoo, Błonia, Kopiec Kościuszki i Piłsudskiego. Do Centrum Krakowa dojazd 15 minut komunikacją miejską MPK...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 119 000 PLN (13 327 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15893272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27906275 15893272 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż połowę bliźniaka 98m2 okolica ulicy Igołomskiej w Krakowie. Oferowana nieruchomość jest sprzedawana w stanie developerskim po odbiorze. Kupujący nie płaci podatku Pcc. Zostały dwa lokale z dzi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

869 000 PLN (7 065 zł/m2)

4
2
123 m2
2026
15834081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26733419 15834081 Do sprzedania dom 231 m2 przy ulicy Darwina dzielnica wzgórza Krzesławickie. Działka 882m2 Dom w którym mogą mieszkać dwie rodziny. Dwa oddzielne wejścia. Lokalizacja przy osiedlu Grębałów. Okolica kameralna, zabudowana domami jednorodzinnym...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 640 000 PLN (6 097 zł/m2)

6
3
269 m2
2006
15721238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24600891 15721238 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Krakowie - dom 300 m² + działka z potencjałem komercyjnym Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni aż 300 m², położony w zielonej i spokojnej części Krakowa - Pł...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 000 PLN (10 667 zł/m2)

7
3
300 m2
1950
15893264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27906272 15893264 Zapraszam do poznania domu w Bronowicach, funkcjonalny, duży potencjał i możliwości, zabudowa szeregowa, mały ogódek Dom jest w stanie do częściowego wykończenia, w zielonej okolicy z łatwym dojazdem do centrum, na kameralnym osie...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 295 000 PLN (8 633 zł/m2)

5
-
150 m2
2016
15893276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27906271 15893276 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż połowę bliźniaka 98m2 okolica ulicy Igołomskiej w Krakowie. Oferowana nieruchomość jest sprzedawana w stanie developerskim po odbiorze. Kupujący nie płaci podatku Pcc. Zostały dwa lokale z dzi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (6 902 zł/m2)

4
2
123 m2
2025
15893280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27906312 15893280 Skąpane w zieleni przestrzenie biurowe w najlepszej lokalizacji w Krakowie. To idealna propozycja dla firmy wymagającej czegoś więcej, niż tylko siedziby. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestrzeni dla 40. osobowego zespołu w naj...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 000 PLN (10 727 zł/m2)

8
-
289 m2
2025
15893287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27906270 15893287 WRÓBLOWICE - DOM Z ATRAKCYJNĄ, DUŻĄ DZIAŁKĄ 32 ARY- INWESTYCJA CICHA I ZIELONA OKOLICA LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w południowej części Krakowa - Wróblowice ( dzielnica Swoszowice) w pobliżu znanych najstarszyc...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 150 000 PLN (9 773 zł/m2)

5
2
220 m2
1972
15864441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27268516 15864441 Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i bezpiecznej okolicy na południu Krakowa, w dzielnicy Podgórze (Opatkowice). To idealne miejsce dla rodzin oraz inwestycji pod wynajem lub działalność gospodarczą! ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 900 000 PLN (8 636 zł/m2)

5
2
220 m2
1980