• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 218

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15264886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 14189688 15264886 Oferta Agencji Bracia Sadurscy to imponujący dom wolnostojący o powierzchni 420 m2, zlokalizowany na malowniczej 15-arowej działce w południowej dzielnicy Krakowa, Opatkowicach. Nieruchomość ta posiada wiele zalet i unikalnych cech, któ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 340 000 PLN (5 924 zł/m2)

6
-
395 m2
1980
15892781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899204 15892781 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE - BIEŻANÓW-PROKOCIM Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Bieżanów-Prokocim. Budynek wolnostojący, położony na działce o powi...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 870 000 PLN (6 516 zł/m2)

5
1
287 m2
2026
15567574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21499085 15567574 ŁADNY, ZADBANY DOM W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy jasny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na około 4-arowej działce w kameralnej uliczce w sąsiedztwie ulicy Nowosądeckie...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 795 000 PLN (11 809 zł/m2)

6
2
152 m2
1998
15538900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20792828 15538900 Nieruchomość z potencjałem: mieszkania, biura, apartamenty Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość inwestycyjną o powierzchni całkowitej 270 m2, użytkowej 243 m2 na 4,6 - arowej działce, która łączy w sobi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 888 000 PLN (10 696 zł/m2)

12
3
270 m2
2005
15750072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25117058 15750072 PRZESTRONNY, ATRAKCYJNY DOM NA DZIAŁCE W POBLIŻU LASU WOLSKIEGO W WYJĄTKOWYCH PRZEGORZAŁACH LOKALIZACJA, DZIAŁKA Prezentujemy bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży wolnostojącego domu, położonego na 4,75 ar działce w bardzo spokojne...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 499 000 PLN (10 865 zł/m2)

9
3
230 m2
1988
15667679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23607772 15667679 ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ W PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość z zabudowie szeregowej, położoną przy ulicy Grochowskiej na prestiżowym Osiedlu Oficerskim. Doskonała lokalizacja; do Ronda M...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 700 000 PLN (14 859 zł/m2)

6
3
249 m2
1981
15892426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898743 15892426 Wola Duchacka - ulica Szczęśliwa rejon Bonarka City Center Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 201 m2 i użytkowej ok. 177 m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 359 m2. Dom został wybudowany w 1973 r...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 590 000 PLN (7 910 zł/m2)

6
3
201 m2
1973
15535999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20737721 15535999 DOM DO WEJŚCIA W DZIELNICY WOLA JUSTOWSKA. Zapraszamy do zamieszkania w zielonej okolicy, która zapewnia mieszkańcom całkowitą ciszę i spokój. Dom znajduje się przy ulicy Brzegowej. Jest w zabudowie szeregowej, usytuow...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 099 500 PLN (10 094 zł/m2)

5
1
208 m2
2000
15892267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898579 15892267 Nowe domy w zabudowie bliźniaczej - Kraków, Bieżanów, okolice ul. Fryderyka Zolla INWESTYCJA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE STAN DEWELOPERSKI PROWIZJA 0% Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie blizniaczej położone w sp...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (10 674 zł/m2)

4
-
89 m2
2025
15857467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27122453 15857467 DOM WOLNOSTOJĄCY UL. ODRZYWOLSKIEGO - DĘBNIKI, PYCHOWICE Do sprzedaży dom z 2008 roku, posadowiony na 8-arowej działce, na ul. Odrzywolskiego. Nieruchomość sprzedawana w stanie do wykończenia, umożliwia remont zgodnie z własnym stylem oraz indy...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 949 000 PLN (11 299 zł/m2)

7
3
261 m2
2008
15858986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27160582 15858986 Dom na sprzedaż - Kraków Bieżanów 2 niezależne poziomy ok. 253 m² podpiwniczony Na sprzedaż dom wolnostojący dwurodzinny według indywidualnego projektu , położony w spokojnej części Krakowa - dzielnica B...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 999 000 PLN (6 366 zł/m2)

6
-
314 m2
1998
15848426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26937539 15848426 Dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie - ul. Szwedzka 208,46 m² powierzchni użytkowej Na sprzedaż funkcjonalny, dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych części Kraków - przy ul. Szwedzkiej, w dzielnicy ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 980 000 PLN (14 327 zł/m2)

7
4
208 m2
1970