• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 218

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15465838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19173452 15465838 Na sprzedaż nieruchomość położona w Bronowicach Małych o powierzchni całkowitej 530 m2 na działce 8,7a. Przedmiotem jest Wolnostojący budynek z 2001r , który jest podzielony na dziewięć lokali mieszkalnych należących do jednego właścicie...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 400 000 PLN (10 189 zł/m2)

10
-
530 m2
2001
15094232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 9672197 15094232 Dom w zabudowie bliźniaczej na działce o pow. 741 m 2 , w rewelacyjnej lokalizacji, na Olszy. Oferujemy na sprzedaż segment domu w zabudowie bliźniaczej na osiedlu oficerskim. Dom wybudowany został w 1968 roku, Dom został docieplony styropia...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 000 PLN (16 185 zł/m2)

4
2
173 m2
1968
15831730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26697840 15831730 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 122,5 m², położony na 3,9-arowej działce w zielonej i spokojnej dzielnicy Krakowa - Lubocza. Budynek został zaprojektowany z myślą o komforcie mieszkańc&o...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 125 000 PLN (7 258 zł/m2)

5
2
155 m2
2025
15629437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22827864 15629437 Branice. Gustownie urządzony i wyposażony nowy dom wolnostojący z basenem, na działce o pow. 0.12ha. W pełni umeblowany, można się wprowadzać. Powierzchnia 100m2, parter użytkowy, poddasze do ewentualnej adaptacji. Położony w Branicach ok 8 km od ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 975 000 PLN (29 750 zł/m2)

3
1
100 m2
2024
15294604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15016334 15294604 *zdjęcia należą do właściciela oferty. Dom wolno stojący na osiedlu domów jednorodzinnych w Czyżynach o pow.: 230,03 m 2 , na działce - 665 m 2 . Przestronny, komfortowy dom w bardzo dobrym stanie, 3 kondygnacyjny z 2-ma garażami na d...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 000 PLN (13 913 zł/m2)

5
2
230 m2
1970
13894301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2201205 13894301 Lekko pochylona działka 24a z mnóstwem zieleni stwarza niesamowity klimat. Prestiżowa lokalizacja, sklepy spożywcze w pobliżu, przystanek autobusowy 100m. Budynek składa się z dwóch kondygnacji oraz piwnicy o rozmiarze całego parteru co pozwala na a...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 400 000 PLN (18 333 zł/m2)

4
2
240 m2
1955
14186306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 105136 14186306 OFERTA WSTRZYMANA. Dom o powierzchni niemal 300 m2, działka kwadratowa ok. 5 arów. Trzy kondygnacje plus poddasze, możliwość wydzielenia 3 odrębnych mieszkań. Całość ogrodzona, z bramą wjazdową,ogrodem i garażem. Dom po remoncie, wymieniona część ins...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 990 000 PLN (6 862 zł/m2)

10
2
290 m2
2006
14636271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 153299 14636271 Duży dom wolnostojący posadowiony na działce 10 ar. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny na kształtnej, 10 arowej działce.Dom posiada 2 kondygnacje z niezależną klatką schodową. Powierzchnia po podłodze to około 200m2.Parter:- salon- zamknięt...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 000 PLN (11 000 zł/m2)

6
2
200 m2
1992
15887986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27799486 15887986 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny dom 300 m2, działka 566m2. Nieruchomość mieści się przy ul. Maksymiliana Rutkowskiego , która charakteryzuje się kameralną zabudową jednorodzinną.Dom w stanie do remontu i własnej adaptacj...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 800 000 PLN (6 923 zł/m2)

7
-
260 m2
1994
15406981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17845496 15406981 Ciekawa oferta jak na ten metraż w dobrej cenie! Oferujemy do sprzedaży budynek wolnostojący położony na terenie Przegorzał, bardzo ceniony obszar z niską zabudową jednorodzinną. Od wschodu Przegorzały graniczą ze ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 000 PLN (6 897 zł/m2)

12
3
377 m2
1976
15861014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27194980 15861014 WYJĄTKOWA OFERTA - TAK BLISKO KRAKOWA !!! JEST TO NIERUCHOMOŚĆ - DLA KLIENTÓW KTÓRZY CHCĄ MIESZKAĆ W CISZY, SYMPATYCZNYM SĄSIEDZTWIE W NIEDALEKIEJ ODLEGŁOŚCI OD MIASTA. Wróblowice - obszar Krakowa wchodzący w skład Dziel...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 890 000 PLN (11 118 zł/m2)

5
-
170 m2
-
15821194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26580682 15821194 Oferta sprzedaży nowoczesnego domu dwulokalowy w Krakowie. Położony w dzielnicy Podgórze między Kobierzynem a Kliny Zacisze. Inwestycja obejmuje dwa niezależne lokale mieszkalne: Dom składa się z dwóch niezależnych lokali mies...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 347 000 PLN (10 282 zł/m2)

5
3
131 m2
2025